Skocz do zawartości
MarKowawa

Szukam specjalisty z wawy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam All :D ,

Mam maly zbiornik slodkowodny 80l., lecz w temacie morskim jestem absolutnym newbie :D .

Od 1.5 roku choruje na rafe z zyciem i teraz (przy okazji odbioru nowego mieszkania) mam mozliwosc postawienia zbiornika .

Niestety mam na to scisle okreslone miejsce (wzmocnione), jest to kolumna posrodku pokoju (o ksztalcie prostopadloscianu) o wymiarach 80x80x260.

Myslalem o zbiorniku 80x80x120 czyli ok 760 l.

W zwiazku z koniecznoscia zaplanowania prac wykonczeniowych, pilnie poszukuje Firmy lub osoby dysponujacej fachowa wiedza i doswiadczeniem w wykonywaniu takiego zbiornika.

Za wszelkie sugestie i porady bede bardzo zobowiazany

Pozdrawiam Szanowne Grono :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zależy Ci na zaprojektowaniu całego zbiornika wraz z wyposażeniem czy tylko na zbudowaniu samego szkła (w tym komin, sump, itp.).

Jeśli na tym drugim to polecam Waldka - namiary znajdziesz na/przez stronę: http://thewald.webpark.pl/

Człowiek bardzo konkretny, zna się na rzeczy i co ważniejsze w przypadku dużego zbiornika klei na miejscu więc odpada problem transportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o jakiś kontakt w celu ustalenia szczegółów lub o kontak na numer 603174162 Maciej


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc MarKowawa !

Zdaje sie, ze planujesz zbiornik, ktory bedzie przedzielal pokoj na dwie czesci ?

80 cm wysokosci sprawia sporo trudnosci, zmniejszylbym do 70, za to glebokosc takiego zbiornika moze byc smialo ze 20 cm wieksza. Chyba, ze nie chcesz przekraczac grubosci kolumny.:D

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.