Skocz do zawartości
Filzox

[S] Wszystko....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po kilku miesiacach musze niestety rozstac sie z moja mini rafka...:D

Do sprzedania mam:

-zywa skałe 17kg jest bardzo dobrej jakosci z prawie kazdej skałki wyrastaja jakies krasnorosty-najczesciej czerwone...cena 400zł[do negocjacji]

-ukwial symbiotyczny,niestety nie pamietam gatunku jest dosc duzy ma 15cm srednicy...zielono-zołte polipy i fosforyzujaca stopa-100zł

-Ricordea florida-skałka z dwoma "byczymi" grzybami,w pełni otwarte maja 8cm srednicy sa naprawde bardzo duze-100zł

-Ricordea yuma-skałka na ktorej jest kilkanascie grzybow ładnie dzielacych sie-100zł

-grzyby-mam 4 skałki: jedna duza na ktorej jest 30 grzybow mieniacych sie niebieskich-100zł;i dwie skałki z czerwonymi grzybami na wiekszej jest 8 na mniejszej 4-mniejsza 20zł wieksza 40zł,na ostatniej skałce sa dwa grzyby jeden duzy fosforyzujacy zielony i drugi czerwony z tej skałki wyrastaja krasnorosty-40zł

-rurowki-dwie dosc duze cena 25zł/szt

-garbik ch.parasema 30zł

-babka cryptocentrus cinctus dokładnie taka jak na zdjechach w piewszym rzedzie http://images.google.pl/images?client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hl=pl&q=cryptocentrus+cinctus&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&gbv=2

-odpieniacz Weipro SA-2012-wraz z pompa atmana 2000l/h.Odpieniacz przy kubełku jest sklejony silikonem,nie przeszkadza mu to w pracy-140zł

Niestety narazie nie mam zdjec,ale postaram sie od kogos porzyczyc aparat i zrobic pare fotek-jestem z Poznania jesli ktos chce moze podjechac i obejrzec sam

kontakt gg 3606043 i tel 661073032 jednak czesto nie działa mi koma ale mozna prubowac

WSZYSTKIE CENY DO NEGOCJACJI

pozdrawiam Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja:

- Ricordea florida-skałka z dwoma "byczymi" grzybami,w pełni otwarte maja 8cm srednicy sa naprawde bardzo duze-100zł

- duzy fosforyzujacy zielony i drugi czerwony z tej skałki wyrastaja krasnorosty-40zł

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja:

rurowki-dwie dosc duze cena 25zł/szt

ukwial symbiotyczny,niestety nie pamietam gatunku jest dosc duzy ma 15cm srednicy...zielono-zołte polipy i fosforyzujaca stopa-100zł


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezerwuje: Ricordea yuma-skałka na ktorej jest kilkanascie grzybow ładnie dzielacych sie-100zł


tank 150x60x60, w obiegu lacznie 650l, swiatlo 500W, cyrulacja 6000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby darekkuku się rozmyslił to chętnie wezme ukwial symbiotyczny,niestety nie pamietam gatunku jest dosc duzy ma 15cm srednicy...zielono-zołte polipy i fosforyzujaca stopa-100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezerwuje skałe wiadomość na pw


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-ukwial symbiotyczny,niestety nie pamietam gatunku jest dosc duzy ma 15cm srednicy...zielono-zołte polipy i fosforyzujaca stopa-100zł

poproszę jakieś fotki na maila jaromirdz@wp.pl


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze wszystkich o wiadomosc na priv lub na gg wtedy bedzie prosciej

pozdrawiam Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yareq - nieczytaty jesteś ,to Ci zsumuje :

darekkuku - ukwial symbiotyczny,niestety nie pamietam gatunku jest dosc duzy ma 15cm srednicy...zielono-zołte polipy i fosforyzujaca stopa-100zł

jugo500 - gdyby darekkuku się rozmyslił to chętnie wezme ukwial symbiotyczny,niestety nie pamietam gatunku jest dosc duzy ma 15cm srednicy...zielono-zołte polipy i fosforyzujaca stopa-100zł

:D(


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darekkuku nieczytaty to chyba ty jesteś z tego co widzę i czytam Yareq zapytał tylko o fotkę, nie pisał że chce coś kupić czy zarezerwować


DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukwiał,ricordea florida,skałka z zielonym i czerwonym grzybem rowniez poszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
darekkuku :

yareq - nieczytaty jesteś ,to Ci zsumuje :

darekkuku - ukwial symbiotyczny,niestety nie pamietam gatunku jest dosc duzy ma 15cm srednicy...zielono-zołte polipy i fosforyzujaca stopa-100zł

jugo500 - gdyby darekkuku się rozmyslił to chętnie wezme ukwial symbiotyczny,niestety nie pamietam gatunku jest dosc duzy ma 15cm srednicy...zielono-zołte polipy i fosforyzujaca stopa-100zł

:D(

faktycznie widziałem, że napisałeś iż jesteś zainteresowany zakupem co w żaden sposób nie dyskryminuję mnie od oglądnięcia fotki sprzedawanego ukwiała. Poza tym dobrze napisał Ci dexa - chyba Ty jesteś nieczytaty.

Nie wiem dlaczego była taka Twoja reakcja.


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

została Ricordea yuma cała skałka 100zł ,grzybki czerwone dwie skałki 50zł za dwie,grzybki niebieskie 30szt-100zł,rurowki-40zł za dwie i babka-50zł

ze sprzetu odpieniacz

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.