Skocz do zawartości

Historia edycji

misiopysio73

misiopysio73

W dniu 7.05.2021 o 13:33, Hoom napisał:

Ja od dwóch tygodni świece hydrą 64 HD na 100% wszystkie kanały bez żadnych ściemnień itp . Wszystkie kanały wiec i zielone , czerwone itd . Zauważyłem jeden efekt , korale zwiększyły konsumpcje kh o 100% . Wiec chyba im to nie przeszkadza ze świecą sie wszystkie kolory ledow 

Czy przy ustawieniu wszystkiego na 100% nie ma problemu z nadmiernie rosnącymi glonami np.na szybach? 

Nad kostką 50x50x50 mam zawieszone 2 sztuki Prime 16 hd, obsada mieszana (miękkie, kilka LPS i prostszych SPS). Trochę eksperymentuję z ustawieniami tak by "zrobić im dobrze" :)

pozdrowił

misiopysio73

misiopysio73

W dniu 7.05.2021 o 13:33, Hoom napisał:

Ja od dwóch tygodni świece hydrą 64 HD na 100% wszystkie kanały bez żadnych ściemnień itp . Wszystkie kanały wiec i zielone , czerwone itd . Zauważyłem jeden efekt , korale zwiększyły konsumpcje kh o 100% . Wiec chyba im to nie przeszkadza ze świecą sie wszystkie kolory ledow 

Czy przy ustawieniu wszystkiego na 100% nie ma problemu z nadmiernie rosnącymi glonami np.na szybach? 

Nad kostką 50x50x50 mam zawieszone 2 sztuki 16 Prime hd, obsada mieszana (miękkie, kilka LPS i prostszych SPS). Trochę eksperymentuję z ustawieniami tak by "zrobić im dobrze" :)

pozdrowił

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.