Skocz do zawartości

Historia edycji

Rezus

Rezus

Czesc wszystkim[emoji16]
Zbiornik się kręci , doszło trochę korali i 2 ryby. Oczywiście jak w starym zbiorniku mialem wieczny problem z no3 to w tym też mam ale w drugą stronę. No3 od jakiegoś czasu jest mniejsze niż 0.20 wedlug Hanny. Wywaliło tez zielone cyjano.
2 dni temu podłączyłem pod pompe ati N zeby podbic trochę wartość no3 bo wydaje mi się ze oprócz jak sądzę sporego karminia korale są głodne. Ryby (13) dostają codziennie 4 kostki(nie plukane) podzielone na 2x i suche płatki. Korale codziennie amino od nyos, co drugi dzień 20kropli phytomix af, i z 3x w tyg mrozonki zmieszane z reef roids i jakimś suchym dla sps. Zamówiłem dzis jeszcze coral vitalizer koralen zucht i jod z tej samej firmy bo af się kończy. Tak naprawdę w zbiroki wszytsko rosnie od miękkich po sps tylko jedna acana grymasi i lobophylia która kupolem 3dni temu. Zastanawiam sie czy nie karmie za mało. Bakterię które stosuje to nyos bacec3a637c69f67d368f49b451d16f2994.jpgc736ac627e1d874f7503c683fb64021a.jpg

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
 

Rezus

Rezus

Czesc wszystkim[emoji16]
Zbiornik się kręci , doszło trochę korali i 2 ryby. Oczywiście jak w starym zbiorniku mialem wieczny problem z no3 to w tym też mam ale w drugą stronę. No3 od jakiegoś czasu jest mniejsze niż 0.20 wedlug Hanny. Wywaliło tez zielone cyjano.
2 dni temu podłączyłem pod pompe ati N zeby podbic trochę wartość no3 bo wydaje mi się ze oprócz jak sądzę sporego karminia korale są głodne. Ryby (13) dostają codziennie 4 kostki(nie plukane) podzielone na 2x i suche płatki. Korale codziennie amino od nyos, co drugi dzień 20kropli phytomix af, i z 3x w tyg mrozonki zmieszane z reef roids i jakimś suchym dla sps. Zamówiłem dzis jeszcze coral vitalizer koralen zucht i jod z tej samej firmy bo af się kończy. Tak naprawdę w zbiroki wszytsko rosnie od miękkich po sps tylko jedna acana grymasi i lobophylia która kupolem 3dni temu. Zastanawiam sie czy nie karmie za mało.ec3a637c69f67d368f49b451d16f2994.jpgc736ac627e1d874f7503c683fb64021a.jpg

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.