Skocz do zawartości
wildschek

ZWIREK KORALOWY - Osad

Rekomendowane odpowiedzi

tylko podobno Ziobro jest zerem. hmmmm


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dla rozluznienia opowiem jaka byla sytuacja u mnie w aptece sotatnio - wchodzi babka i prosi o lek na nureklidie - wszyscy oczy w slup, co to za choroba itd. telefony do hurtowni, do przychodni, konsultacje ze znajomymi lekarzami, lekarze z lekarzami, wielkie poruszenie, wertowanie ksiazek. sytuacja trwa z 15 minut, az babka krzyczy: nazywam sie Nurek Lidia, jest dla mnie masc! zycie pisze najlepsze scenariusze:) i to w Polsce!:D pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stani masz jak w banku że w przyszłym tygodniu uzupełnie sygnaturkę.

@Szymon faktycznie rozluźniłeś mnie :D

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A biednego Wildscheka juz nie ma....

Dobry byl chlop.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3 godz. konczy sie w ebay- u licytacja Silicarbonu. Maja 4 opakowania. Wysylaja na cala Europe.

Nr. art: 130133219038


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam a co tu sie dzieje ??? nie moglem podgladnac postu nie bylem na miejscu ... az tu ...

Hej kolego #Ms Adam jestes chlopie za nerwowy...delikatknie oczywiscie mowiac ... mialem napisane kilka mocniejszych zdan ale uznalem ze szkoda tej twojej wypopwiedzi ciagnac dalej .. idz sie po proistu lecz bo pojechales ze szkoda slow ...byle by nie w MSWiA bo tam juz sPISkowiec "kowboj" pozamiatal ...

całość wydrukowałem i zabezpieczyłem

zastanawiam nad zgłoszeniem sprawy w prokuraturze...

całość wydrukowałem i zabezpieczyłem

A ZGLASZAJ sobie to gdzie chcegsz wisi mi to i powiewa tak .. biegnij juz dzis bo nie wadomo czy po wakacjach sPISkowcy i tacy jak ty beda mieli cos tutaj do popwiedzenia .... juz im sie sypie gruncik pod nozkami a wsparcia beretow i to nie koniecznie czerwonych raczej tym razem nie bedzie he he ... jak chcesz dam ci moj dokla;dny namiar z numerem telefonu !!!! Nie beda musieli szukac !!!

A innych pozdrawiam nie wiedzialem ze ze zwyklego Silikarbonu zrobi sie kolejna nudna debata polityczna ... to ugorupowanie polityczne czy juz teraz ugrupowania sPISskowo-LISkowe maja to do siebie ze sa mistrzami w wywolywaniu wlasnie takich afer ... ktos cos purknie i co ??? Na POLICJE doniesc do PROKURATORA karabiny , kajdany i CBA , ABW , CBS a na konpcu kolega .....#MS ADAM ... he he ... pozostaje miec nadzieje ze SILIKARBON znajdzie sie gdzies w sklepach i to u nas a nie gdzies tam na obczyznie ...i wtedy zainteresowani beda zadowoleni bo czy nie jest paranoja , ze tu nawet testu SALIFERTA nie ma ??? ja musialem sciagac z Angli ! a co do Polski nigdy za nic bym ja nie wymienil ...jest tu pieknie jak nigdzie indziej tylko dorwali sie do jej koryta nie tacy jak byc powinni .... i #MS ADAM juz podobni tobie wykrzykiwali calkiem nie tak dawno na swoich wiecach :wlasnie o ZOMO o szatanach, jakis szarlatanach i czarownicach ...! ... spojrz kolego w lustro i zadaj sobie pytanie czy jestem NORMALNY ???? ja odpowiedz juz znam a TY ???

PS.. faktycznie z jednego miasta !!!!... szok i tragedia w jedniym ... na szczescie tu w tym pieknym miescie coraz mniej jest takich jak #MS ADAM a swoja droga watpie czy jest wlasnie stad ! bo mam wrazenie ze dobrze operuje innym jezykiem ...dosc popularnym na peryferiach !!!


Akw 840L (200x70x60h) + sump 300L Odp :DELTEC AP851 ,obieg Deltec 4745; cyrk. 2 x Koralia 8 ; 3 x 150HQI +4x80W + 2x54W + Deltec KM500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponuję zakończyć ten temat.Popatrzmy w swoje baniaki bo podobno nic tak nie uspokaja,jak patrzenie w akwarium:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#Wlodzi... dokladnie tak swieta racja ... tym bardziej ze teraz nie czas na zarty bo wszyscy wiemy jaka tragedia sie wydarzyla sie we Francji:(


Akw 840L (200x70x60h) + sump 300L Odp :DELTEC AP851 ,obieg Deltec 4745; cyrk. 2 x Koralia 8 ; 3 x 150HQI +4x80W + 2x54W + Deltec KM500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.