Skocz do zawartości
Pawel594

(S) Akwarium + życie

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało same oświetlenie akwa już niema a co do skalara to cena 400zł. z elektrodą która ma około 8mies.


300 litrów, sump 120 l, HQI 150W, T5 2*54W Bluu, odpieniacz Best 400p, 2*marea 2400l/h, pompa w sumpie 3600l/h, skałka 65kg. 1 ocelaris,1 zebrasoma żółta, 2 clarki,krewetka czyszczšca, 2 kraby pustelniki, grzybowieńce 6 gatunków, xenia pulsujšca, xenia sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam jeszcze ;

- oświetlenie DIY HQI obudowa THORN 150W żarnik około 8mies. oraz T5 2*54W świetlówki AM bluu jeśli ktoś jest chętny to oddam za 350zl

- xenia egipska 2*15zł

- neospongodes sp. 2* 25zł.

- zeoksantusy 40zł.

- dolewka DIY elektrozawór i hydrostat 50zł.

- skalar z elektrodą komplecik 370zł.

- marea 2400l/h 110zł.


300 litrów, sump 120 l, HQI 150W, T5 2*54W Bluu, odpieniacz Best 400p, 2*marea 2400l/h, pompa w sumpie 3600l/h, skałka 65kg. 1 ocelaris,1 zebrasoma żółta, 2 clarki,krewetka czyszczšca, 2 kraby pustelniki, grzybowieńce 6 gatunków, xenia pulsujšca, xenia sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paweł594

To jak w końcu jest z tym akwarium? Miałeś napisać po niedzieli i nic. Gdy piszę, że wezmę oświetlenie razem z akwarium piszesz, że akwarium "już nie ma". To za co ja zapłaciłem zaliczkę? Wiesz co, stornuj może zaliczkę z powrotem na konto bo w ten sposób, gdy nic nie mogę się dowiedzieć to chyba z interesu nici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do makwas

Drogi przyjacielu napisałem ci że jak tylko wyśle życie to dam ci znać .Rybki dziś jadą a skałka do końca tygodnia i już poniedzieli możesz mnie odwiedzić w dogodnym czasie dla ciebie by odebrać co twoje . Pozdrawiam z poważaniem Paweł


300 litrów, sump 120 l, HQI 150W, T5 2*54W Bluu, odpieniacz Best 400p, 2*marea 2400l/h, pompa w sumpie 3600l/h, skałka 65kg. 1 ocelaris,1 zebrasoma żółta, 2 clarki,krewetka czyszczšca, 2 kraby pustelniki, grzybowieńce 6 gatunków, xenia pulsujšca, xenia sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Zostało jeszcze :

-odpieniacz best400p do wymiany ośka cena 150zł

- butla co2 około 2,5kg. cena 60zł.

- solimetr sztuk 2 cena 15zł.sztuka


300 litrów, sump 120 l, HQI 150W, T5 2*54W Bluu, odpieniacz Best 400p, 2*marea 2400l/h, pompa w sumpie 3600l/h, skałka 65kg. 1 ocelaris,1 zebrasoma żółta, 2 clarki,krewetka czyszczšca, 2 kraby pustelniki, grzybowieńce 6 gatunków, xenia pulsujšca, xenia sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawel daje ci do konca tego tygodnia czas na wyslanie paczki z pompa marea2400 jak nie to zglosze na policje bo juz mam dosc czekania !!! nawet sie nie odezwiesz na GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to ten sam pawel co mi wysylal lampe i inne drobiazgi przez 6 tygodni ?:) Pewnie nie ten sam Pawel, ale mnie jeden Pawel z tego forum nauczyl, ze:

- trzeba dzwonic do zony delikwenta

- trzeba zrezygnowac z bycia uprzejmym

- trzeba sie przygotowac na to, ze jak juz paczka dojdzie, to na gg pojawi sie delikwent i na pytanie: 'dlaczego w paczce dostalem stara pompe a nie nowa, jak bylo ustalone' to uslyszysz odpowiedz: 'ciesz sie ze wogole cokolwiek dostales i nie zawracaj mi glowy'. Krew sie gotuje ale szkoda zdrowia na takich .............

Szkoda tez czasu na zglaszanie delikwenta do czarnej listy tu na forum - postepowanie dowodowe jest baardzo dlugie i skomplikowane hehehehe

pozdrawiam i zycze szybkiego wyjasnienia sprawy 'pawla'


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweł co z moją paczką wysłałeś czy nie ja pieniądze ci wpłaciłem

odezwij się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez prosze o kontakt - umowilismy sie na wysylke 20 sierpnia, juz minol pierwszy tydzien wrzesnia, a przesylki nie widac. Szybciej doszla przesylka z amazon.com zamowiona 19 sierpnia. Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,można jakieś foto dolewka DIY elektrozawór i hydrostat 50zł.i czy jeszcze aktualne?pozdr


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.