Skocz do zawartości

Historia edycji

sumka33

sumka33

U kumpla źródłem cyny była nieszczelność i zalanie silnika jednego z elementów systemu. W foliach zamykających mrożonki nie spotyka sie w składzie cyny - to raczej w 99% glin a inne zanieczyszczenia to głownie krzem (poniżej procenta) i żelazo (również poniżej procenta), pozostałe zanieczyszczenia stanowią mniej niż promil ale nie znajdziesz wśród nich cyny. 

5 godzin temu, Hoom napisał:

@sumka33   Dzięki przeoczyłem to . Cztery miesiące temu nie było nic . Muszę przeglądnąć wszystkie pompy . Zona mi powiedziała ze z miesiąc temu wpadła jej do akwarium folia zaklejająca mrożonki ale tam chyba cyny nie ma .

Ja miałem problem z acroporami leciały mi jedna za drugą ale wtedy cyny nie było . Jadę dziś po nową sól i zrobię szybko kilka podmian wody 

Musisz znaleźć źródło, bo (biorąc pod uwagę twój wynik) napewno coś jest zalane i się sączy. 

sumka33

sumka33

U kumpla źródłem cyny była nieszczelność i zalanie silnika jednego z elementów systemu. W foliach zamykających mrożonki nie spotyka sie w składzie cyny - to raczej w 99% glin a inne zanieczyszczenia to głownie krzem (poniżej procenta) i żelazo (również poniżej procenta), pozostałe zanieczyszczenia stanowią mniej niż promil ale nie znajdziesz wśród nich cyny. 

sumka33

sumka33

U kumpla źródłem cyny była nieszczelność i zalanie silnika jednego z elementów systemu. W foliach zamykających mrożonki nie spotyka sie w składzie cyny - to raczej w 99% glin a inne zanieczyszczenia to głownie krzem (poniżej procenta) i żelazo (również poniżej procenta), inne zanieczyszczenia stanowią mniej niż promil ale nie znajdziesz wśród nich cyny. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.