Skocz do zawartości

Historia edycji

Tapajos32

Tapajos32

Polaryzacja polityczna w naszym kraju jak widzę osiąga coraz wyższe poziomy absurdu.....

Oczywiście winę za to ponoszą dwa największe polityczne szkodniki w historii RP : czyli KO i PiS i wszystkie ich satelity.

Dla jasności nie jestem wyborcą "Konfederacji"  ani szeroko pojętej lewicy, jako skromny umiarkowany konserwatysta nie mam na kogo głosować w tym bałaganie ideologicznym i gospodarczym......

A tak nawiązując choć trochę do dyskusji to nie oglądam ani TVN ani TVP bo nie znoszę indoktrynacji politycznej w żadnej formie a obie te stacje oczywiście ją uprawiają  , niemniej w tym wypadku PiS oczywiście cynicznie próbuje wykorzystać moment i zamknąć konkurencyjną propagandówkę ......

Prawdę mówiąc jak się nad tym zastanawiam to o ile TVN jest stacją prywatną i może bez przeszkód zajmować określone stanowisko polityczne to TVP jako stacja publiczna powinna pozostać apolityczna - niestety nigdy taką nie była obojętnie za jakich rządów i niestety w naszych realiach nigdy taką się nie stanie.....

Pozostaje Polsat - jako jeszcze jako takie źródło niezależnej publicystyki .

 

Tapajos32

Tapajos32

Polaryzacja polityczna w naszym kraju jak widzę osiąga coraz wyższe poziomy absurdu.....

Oczywiście winę za to ponoszą dwa największe polityczne szkodniki w historii RP : czyli KO i PiS i wszystkie ich satelity.

Dla jasności nie jestem wyborcą "Konfederacji"  ani szeroko pojętej lewicy, jako skromny umiarkowany konserwatysta nie mam na kogo głosować w tym bałaganie ideologicznym i gospodarczym......

 

Tapajos32

Tapajos32

Polaryzacja polityczna w naszym kraju jak widzę osiąga coraz wyższe poziomy absurdu.....

Oczywiście winę za to ponoszą dwa największe polityczne szkodniki w historii RP : czyli KO i PiS i wszystkie ich satelity.

Dla jasności nie jestem wyborcą "Konfederacji" , jako skromny umiarkowany konserwatysta nie mam na kogo głosować w tym bałaganie ideologicznym i gospodarczym......

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.