Skocz do zawartości

Historia edycji

JerzyB

JerzyB

Pisowcy rzádzą sześć lat no i teraz teraz sobie o tym przypomnieli. Zbieg okoliczności?  Pisałem już o co im chodzi. Orłen już czeka by kupić , Dlaczego nie przyjęli poprawki , by spółki skarbu państwa nie mogły kupić? Chcą mieć wszystkie media pod kontrolą by rządowi d*pę lizały.Taka jest prawda , a ty nadal wierzysz w dobre intencje rządu , śmieszny jesteś.

To samo z TVN24 myśleli.  że zamkną im usta i co? Wyszli na idiotów.

To nie jest tylko moje zdanie poczytaj opinie prawników , którzy siedzą w temacie. 

W Austrii i innych krajach nie rządzi taka dyktatorska partia jaką jest pis

Nie czekam na Twoją  odpowiedź , bo znam ją na wylot .

 

JerzyB

JerzyB

Pisowcy rzádzą sześć lat no i teraz teraz sobie o tym przypomnieli. Zbieg okoliczności?  Pisałem już o co im chodzi. Orłen już czeka by kupić , Dlaczego nie przyjęli poprawki , by spółki skarbu państwa nie mogły kupić? Chcą mieć wszystkie media pod kontrolą by rządowi d*pę lizały.Taka jest prawda , a ty nadal wierzysz w dobre intencje rządu , śmieszny jesteś.

To samo z TVN24 myśleli.  że zamkną im usta i co? Wyszli na idiotów.

To nie jest tylko moje zdanie poczytaj opinie prawników , którzy siedzą w temacie. 

 

Pisowcy rzádzą sześć lat no i teraz teraz sobie o tym przypomnieli. Zbieg okoliczności?  Pisałem już o co im chodzi. Orłen już czeka by kupić , Dlaczego nie przyjęli poprawki by spółki skarbu państwa nie mogły kupić? Chcą mieć wszystkie media pod kontrolą by rządowi d*pę lizały.Taka jest prawda , a ty nadal wierzysz w dobre intencje rządu , śmieszny jesteś.

To samo z TVN24 myśleli.  że zamkną im usta i co? Wyszli na idiotów.

W Austrii i innych krajach nie rządzi taka dyktatorska partia jaką jest pis

Nie czekam na Twoją  odpowiedź , bo znam ją na wylot .

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.