Skocz do zawartości

Historia edycji

natan2012

natan2012

Reefmaxik jak się patrzy:D Kilka moich spostrzeżeń

1 skała całkiem fajna wizualnie ale myślę, że będzie mało miejsca dla koralowcó i problem z klejeniem

2 koralie umieściłbym gdzieś za skałą, by wydmuchiwała syfek

3 oświetlenie z mojego doświadczenia to tylko do miekkich korali się nadaje. Retrofity moim zdaniem nadają się do podświetlania ewentualnie szafek. Dopiero po kupieniu maxspecta widzę mega rożnicę w świetle a to przecież podstawa

4 bakterie ok ale po co NOPOX- za wczesnie

5 biobale do wywalenia, nikła powirzchnia dla bakterii. Zainwestuj w jakieś dodatkowe media.

6 odpieniacz oryginalny to lipa straszna. Z czasem możesz pomyśleć nad wymianą na coś lepszego. Osobiście odrazu zmieniłbym pompę obiegową na mocniejszą

Generalnie nic tylko cierpliwie czekać ;)

natan2012

natan2012

Reefmaxik jak się patrzy:D Kilka moich spostrzeżeń

1 skał całkie fajna wizualnie ale myślę, że będzie mało miejsca dla koralowcó i problem z klejeniem

2 koralie umieściłbym gdzieś za skałą, by wydmuchiwała syfek

3 oświetlenie z mojego doświadczenia to tylko do miekkich korali się nadaje. Retrofity moim zdaniem nadają się do podświetlania ewentualnie szafek. Dopiero po kupieniu maxspecta widzę mega rożnicę w świetle a to przecież podstawa

4 bakterie ok ale po co NOPOX- za wczesnie

5 biobale do wywalenia, nikła powirzchnia dla bakterii. Zainwestuj w jakieś dodatkowe media.

6 odpieniacz oryginalny to lipa straszna. Z czasem możesz pomyśleć nad wymianą na coś lepszego. Osobiście odrazu zmieniłbym pompę obiegową na mocniejszą

Generalnie nic tylko cierpliwie czekać ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.