Skocz do zawartości
Rafisko

Black Molly

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem, że Molinezje dobrze pomagają w dojżewaniu akwarium. Nie ma żadnych przeciwskazań by hodowac je razem z Błazenkami, Zebrasomą, Dascyllusami melanurusami, babkami i jakimiś małymi ustnikowatymi?

W przyszłym akwarium chciałbym miec te rybki, ale fajnie było by miec obok nich swojską żyworódkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Rafisko

Tak, tez o tym slyszalem.

Ale :):

poniewaz nasze akwaria sa stosunkowo male co mocno ogranicza ilosc ryb jakie tam mozemy wpuscic, warto sie zastanowic, czy po to zakladalem slonowodne akwarium aby w nim trzymac ryby, ktore moga zyc rowniez w slodkowodnym...

Fakt - sa tanie, ale jak policzysz ile kosztowal cm kwadratowy powierzchni jaka one zajma innym rybkom...:D

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak mam akwa 400l to może byc ich z cztery oprócz powyższych ryb? Jak się rozmnozą, to będzie dodatkowy pokarm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna skrzydlice wpuscic i po klopocie:D


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć miałem taką molinezje w akwarium jakieś 2 dni

Bardzo prosze nie zabijajcie mnie !!

Była razem w jednym akwarium z krewetka modliszkową

Wiadomo jak to sie skończyło.

Pamiętaj że trzeba powoli aklimatyzować.

Ja kupiłem młodą ale nie wiem czy to ma znaczenie


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladacie akwaria morskie aby trzymac w nich molinezje?

Ew. zamiast skrzydlicy jaka podrosnieta rogatnice. Z pewnoscia szybko zaopiekuje sie mlodymi molly.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :) umnie jak zaduza wzucilem i skrzydlica nie mogla jej zjesc to po 3 tyg ja odlowilem zpowrotem do slodkiego gdzie popelnila samobujstwo chyba chciala wrucic do slonej wody ale zabraklo jej jakis d metrow:/


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafisko

Te molinezje, jak przezyja to moze co kilka tygodni beda mialy tyle mlodych, ile jest w jednej kostce mrozonki, wiec o jakims specjalnym zaopatrzeniu innych ryb w zywy pokarm nie ma mowy.

Bywaja akwarysci, ktorzy rozmnazaja ryby slonowodne...I to by bylo wyzwanie dla Ciebie! :)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.