Skocz do zawartości

Historia edycji

sumka33

sumka33

Witaj Jerzy, 

Mam z trzy lata białobrodego i widzę że to bardzo zadzorna ryba, jednocześnie potrafi sie bardzo stresować i łapać rozne infekcje z byle powodu. Szczerze - nie widzę bialobrodego w fishboxie przez taki okres czasu. Wielu znajomych tu na Śląsku z nim próbowało i trzeba z nim obchodzić się bardzo ostrożnie. Ostrożna aklimatyzacja a w zbiorniku początkowy okres jak najmniej stresujący (kumpel nawet na ten okres zmniejszył częstość prac wokoł zbiornika). Później już bardzo odpowiednie żywienie i jakoś leci. Nie dziwię się że niewielu udaje sie je przez dluzszy czas w zbiorniku trzymać. Wydaje mi się że to bardzo dobry pomysł z przedzieleniem zbiornika - bardziej pracochłonny ale na pewno dużo mniej stresujacy. Pozdrawiam 

sumka33

sumka33

Witaj Jerzy, 

Mam z trzy lata białobrodego i widzę że to bardzo zadzorna ryba, jednocześnie potrafi sie bardzo stresować i łapać rozne infekcje z byle powodu. Szczerze - nie widzę bialobrodego w pułapce przez taki okres czasu. Wielu znajomych tu na Śląsku z nim próbowało i trzeba z nim obchodzić się bardzo ostrożnie. Ostrożna aklimatyzacja a w zbiorniku początkowy okres jak najmniej stresujący (kumpel nawet na ten okres zmniejszył częstość prac wokoł zbiornika). Później już bardzo odpowiednie żywienie i jakoś leci. Nie dziwię się że niewielu udaje sie je przez dluzszy czas w zbiorniku trzymać. Wydaje mi się że to bardzo dobry pomysł z przedzieleniem zbiornika - bardziej pracochłonny ale na pewno dużo mniej stresujacy. Pozdrawiam 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.