Skocz do zawartości

Historia edycji

drogba_37

drogba_37

Mam ułożoną aranżacje z pcv spienionego, aranżację widać, nie pomyślałem niestety i pcv użyłem koloru białego, efekt jest taki że teraz wszystko to co białe strasznie zachodzi glonem. W innym miejscu użyłem pcv czarnego i wygląda super. Wyjąć tego z wody nie można, nie można też spuścić wody bo pcv jest przy samym podłożu. Macie jakiś pomysł jak to zabarwić na czarno? Jakaś farba, mazak, pisak, taśma klejąca?? Tylko to musi odbywać się pod wodą..... Oczywiście jest sporo ryb i roślin, także musi być bezpiecznie dla nich, pewnie się nie da, no ale jeszcze na Waszym forum postanowiłem zapytać

 

drogba_37

drogba_37

Mam ułożoną aranżacje z pcv spienionego, aranżację widać, nie pomyślałem niestety i pcv użyłem koloru białego, efekt jest taki że teraz wszystko to co białe strasznie zachodzi glonem. W innym miejscu użyłem pcv czarnego i wygląda super. Wyjąć tego z wody nie można, nie można też spuścić wody bo pcv jest przy samym podłożu. Macie jakiś pomysł jak to zabarwić na czarno? Jakaś farba, mazak, pisak, taśma klejąca?? Tylko to musi odbywać się pod wodą.....

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.