Skocz do zawartości

Historia edycji

JerzyB

JerzyB

35 minut temu, dale napisał:

Potrzebuję kawałek kolorowej hydrauliki - będzie widoczna, dlatego zależy mi na pewnej estetyce. Rury czerwone i białe kolanka to nie problem, ale potrzebuję do szczęścia białych bądź w innym kolorze niż szare trójników 45 stopni, najlepiej w rozmiarze 32 mm. Widział może ktoś takowe dostępne gdzieś ?

Witam

Bardzo ciekawe po co? Sump w szafce,  kto to ogląda ? ale  sorki , jeśli chcesz mieć kolorowo czemu nie.

JerzyB

JerzyB

34 minuty temu, dale napisał:

Potrzebuję kawałek kolorowej hydrauliki - będzie widoczna, dlatego zależy mi na pewnej estetyce. Rury czerwone i białe kolanka to nie problem, ale potrzebuję do szczęścia białych bądź w innym kolorze niż szare trójników 45 stopni, najlepiej w rozmiarze 32 mm. Widział może ktoś takowe dostępne gdzieś ?

Witam

Bardo ciekawe po co? Sump w szafce kto to ogląda ? ale  sorki , jeśli chcesz mieć kolorowo czemu nie.

JerzyB

JerzyB

30 minut temu, dale napisał:

Potrzebuję kawałek kolorowej hydrauliki - będzie widoczna, dlatego zależy mi na pewnej estetyce. Rury czerwone i białe kolanka to nie problem, ale potrzebuję do szczęścia białych bądź w innym kolorze niż szare trójników 45 stopni, najlepiej w rozmiarze 32 mm. Widział może ktoś takowe dostępne gdzieś ?

Witam

Bardo ciekawe po co? Sum w szafce kto to ogląda ? ale  sorki , jeśli chcesz mieć kolorowo czemu nie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.