Skocz do zawartości

Historia edycji

0rzech

0rzech

Chwila minęła, wystartowałem na dobre.
Po 5 tygodniach z samą skałą, bakteriami i "szczyptą" mrożonki, NH3 oraz NO2 spadły do zera. NO3 było w okolicach 20.
CA/MG bez zmian, natomiast KH podbiłem poprzez lekkie dolewanie AF KH Plus.

Wpuściłem więc pierwsze życie:
2x bardzo małe błazenki, hodowlane
2x ślimak
3x zoa
1x capnella
1x sarco
1x briareum

Wszystko żyje i póki co, wygląda, że ma się dobrze, więc dzisiaj po kolejnych 2 tygodniach dorzuciłem jeszcze caulastrae i krewetkę szkarłatną. Niestety skubana narazie schowała się za skałą, więc zdjęcie dorzucę w kolejnych dniach

Od kilku dni zbiera mi się brązowy nalot na piasku, także okrzemki czy inne dino + trochę glonów włosowatych.
Odessałem rano, leję bakterie Microbe Lift Special Blend i dorzuciłem drugi cyrkulator, tym razem MLW-10. Chyba niczym to się nie różni od SLW-10 poza fioletowym śmigiełkiem i trochę fajniejszym sterownikiem z LCD.
Odczekam teraz kolejne tygodnie i zobaczę co się będzie działo.


Zdjęcia narazie z niebieskim, filtry z aliexpress lecą/płyną :) 
 

IMG_4035.jpeg

IMG_4029.jpeg

IMG_4039.jpeg

IMG_4040.jpeg

IMG_4041.jpeg

IMG_4042.jpeg

IMG_4043.jpeg

IMG_4044.jpeg

0rzech

0rzech

Chwila minęła, wystartowałem na dobre.
Po 5 tygodniach z samą skałą, bakteriami i "szczyptą" mrożonki, NH3 oraz NO2 spadły do zera. NO3 było w okolicach 20.
CA/MG bez zmian, natomiast KH podbiłem poprzez lekkie dolewanie AF KH Plus.

Wpuściłem więc pierwsze życie:
2x bardzo małe błazenki, hodowlane
2x ślimak
3x zoa
1x capnella
1x sarco
1x briareum

Wszystko żyje i póki co, wygląda, że ma się dobrze, więc dzisiaj po kolejnych 2 tygodniach dorzuciłem jeszcze caulastrae i krewetkę szkarłatną. Niestety skubana narazie schowała się za skałą, więc zdjęcie dorzucę w kolejnych dniach

Od kilku dni zbiera mi się brązowy nalot na piasku, także okrzemki czy inne dino + trochę glonów włosowatych.
Odessałem rano, leję bakterie Microbe Lift Special Blend i dorzuciłem drugi cyrkulator, tym razem MLW-10. Chyba niczym to się nie różni od SLW-10 poza fioletowym śmigiełkiem i trochę fajniejszym sterownikiem z LCD.
Odczekam teraz kolejne tygodnie i zobaczę co się będzie działo.

IMG_4035.jpeg

IMG_4029.jpeg

IMG_4039.jpeg

IMG_4040.jpeg

IMG_4041.jpeg

IMG_4042.jpeg

IMG_4043.jpeg

IMG_4044.jpeg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.