Skocz do zawartości
nowy_zarażony

[K]Automatyczna dolewka

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas mojej nieobecnosci rozwalila sie dolewka diy tak polecana na forum i zachwalana, a niestety tandetna o czym swiadczy wysyp takich awarii ostatnio. Wpompowala do baniaka jakies 20l wody, ktora oczywiscie wyladowala na podlodze. Na szczescie dzieki szybkiej akcji Tomka z Erybki(dzieki bardzo) wiekszych strat (poza dywanem) nie ma. Troche mojej winy tez w tym jest bo zlekcewazylem dziwne stukanie przez kilka dni, ktore jednak sie uspokoilo i dzialala poprawnie, co nie zmienia faktu ze urzadzenie powinno byc bezawaryjne. Tyle uzalania sie nad soba:)

Chetnie kupie DOBRA SPRAWDZONA NIEZAWODNA wersja DIY lub zlece jej wykonania, ew firmowke w dobrej cenie.

I prosze nie polecajcie mi dolewek Witka ze u was dzialaja dobrze, u moich znajomych padaja jak muchy.

Pozdrawiam


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez witek padl:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkupie wszystkie plywaki za grosze :)


"-------------------------------------- Elektronika - zawod, Akwarystyka - hobby

""Akwarysta""

Wersja 2ga kontrolera z MMC/SD w testach, miernik konduktancji w przygotowaniu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w jaki sposob sie rozwalaja te dolewki Witka? Blokuje sie plywak? Czy elektronika pada?

przepraszam autora watku za wciecie sie

pozdrawiam

Mateusz


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze sie wlaczam w temat po raz drugi:), u mnie padlo te pudelko czarne- tzn. nie ma zadnej reakcji na opad plywaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Witkowej dostajesz pasek plastkiu ktory sobie nad plomieniem wyginasz. Moze i malo popisowe wykonanie, ale jak sobie dopasujesz do scianki w sumpie/akwa to Ci sie nie obsunie nie spadnie itp. Ciekawe jak to bedzie w am na przyssawkach?:con

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AM przyssawki trzeba przykleic sylikonem do sciany bo w kazdej chwili moga odpasc a wiadomo z czym sie to wiaze, znalazlem jeszcze cos takiego tylko jak to dziala?? http://rafashop.pl/sklep/product_info.php?products_id=66


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec ze Witek zachowal sie bardzo fair, juz idzie do mnie nowa dolewka. Po rozkreceniu starej widze ze musialo ja zalac kiedys, zardzewiala sruba. Myslalem o kupnie AM, ale to wieksza ruletka nic DIY, tyle ze drozsza jakies 5 razy:D. Zobaczymy jak sie sprawuje ta nowa, teraz dodatkowo bedzie podlaczona do zegara. Narazie wiec ogloszenie nieaktualne.

Pozdrawiam


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.