Skocz do zawartości

Historia edycji

wojtas350

wojtas350

Zakładając że woda spływa lekkim ciurkiem do rewizji nie ma szans na takie bąble co zrobią mleko w głównym, jedyne bąble jakie widziałem z hydrauliki to podczas podmiany bo zawsze leje wodę z wiadra do komina, poza tym nie rozmawiamy o jakimś gotowym zestawie tylko o akwarium autora, ja poprostu udzielam rady podpartej na własnym doswiadczeniu i tak zrobię jutro u siebie jak będę zalewać większy zbiornik, zresztą w mniejszym mam tak samo i tyle

wojtas350

wojtas350

Zakładając że woda spływa lekkim ciurkiem do rewizji nie ma szans na takie bąble co zrobią mleko w głównym, jedyne bąble jakie widziałem z hydrauliki to podczas podmiany bo zawsze leje wodę z wiadra do komina, poza tym nie rozmawiamy o jakimś gotowym zestawie tylko o akwarium autora, ja poprostu udzielam swojej rady podpartej na własnym doswiadczeniu i tak zrobię jutro u siebie jak będę zalewać większy zbiornik, zresztą w mniejszym mam tak samo i tyle

wojtas350

wojtas350

Zakładając że woda spływa lekkim ciurkiem do rewizji nie ma szans na takie bąble co zrobią mleko w głównym, jedyne bąble jakie widziałem z hydrauliki to podczas podmiany bo zawsze leje wodę z wiadra do komina, poza tym nie rozmawiamy o jakimś gotowym zestawie tylko o akwarium autora, ja poprostu udzielam swojej rady i tak zrobię jutro u siebie jak będę zalewać większy zbiornik, zresztą w mniejszym mam tak samo i tyle

wojtas350

wojtas350

Zakładając że woda spływa lekkim ciurkiem do rewizji nie ma szans na takie bąble co zrobią mleko w głównym, jedyne bąble jakie widziałem z hydrauliki to podczas podmiany bo zawsze leje wodę z wiadra do komina

wojtas350

wojtas350

Zakładając że woda spływa lekkim ciurkiem do rewizji nie ma szans na takie bąble co zrobią mleko w głównym

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.