Skocz do zawartości

Historia edycji

adid0s

adid0s

Bawiłem się dzisiaj, zasilacz laptopowy 20V 2.25A. dwa drivery jeden na 6 diod RB 3w,  drugi tak samo tylko white. Działa aż się dziwię nadal świeci ale zobaczymy ile. Za dużo białego jest i jak świecą oba kolory to wychodzi taki lekko fioletowy i biały ( nie pokaże bo nieda się tu wrzucić powyżej 1mb) i nie wiem czy na pwm zmniejszyć czy obniżyć do 510mA. Jak próbowałem zmniejszyć to spaliłem 3 drivery i niewiem co nie tak . To jak pwm czy pisać do dareltek o wyjaśnienie bo nie wiem co z nimi nie tak

adid0s

adid0s

Bawiłem się dzisiaj, zasilacz laptopowy 20V 2.25A. dwa drivery jeden na 6 diod RB 3w,  drugi tak samo tylko wbite. Działa aż się dziwię nadal świeci ale zobaczymy ile. Za dużo białego jest i jak świecą oba kolory to wychodzi taki lekko fioletowy i biały ( nie pokaże bo nieda się tu wrzucić powyżej 1mb) i nie wiem czy na pwm zmniejszyć czy obniżyć do 510mA. Jak próbowałem zmniejszyć to spaliłem 3 drivery i niewiem co nie tak . To jak pwm czy pisać do dareltek o wyjaśnienie bo nie wiem co z nimi nie tak

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.