Skocz do zawartości
bart

[s]Akwa 112l+sprzęt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania akwa 112l - gięta szyba z pokrywa przystosowana do 4x24t5 na 2 statecznikach(swietlowki AM 10000K i actinic, wersja reef)+wentylatorek w pokrywie, odpieniacz AM biostarflotor, grzalka aquarium system 100W, marea 2400, weipro 700, surface skimmer fluval, zestaw preparatow i akcesoriow- ACTI trace i stront+molibden-3/4 obj., jod 1/2, phytoplex prawie caly, zestaw ballingowy 0,5l Ca i Mg i bufor 250g, testy mg i ca zoolek i ph tetra kilka razy uzyte, sol AM ponad 1kg. Cena do uzgodnienia dla zainteresowanych na priv. Jesli nie znajdzie sie chetny na zestaw sprzedam na czesci, przy czym preparaty razem.

-marea 90zl

-weipro 35zl

-biostar 250zl

-grzalka 50zl

-akcesoria itp 100zl

-akwarium + pokrywa 240zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprzedaje na czesci. Marea i suplementy zarezerwowane. Poza tym co wymienione bede mial jeszcze zwirek "zywy" ok. 6kg i DI+wklad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna coś więcej o "DI + wkład" ??

Pozdrawiam.


112 l, Biostar Flotor + surface skimmer, Jebao WP-25,T5 - 4x24W 20 kg LR, 16 kg LS, parę miękasków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DI jest zarezerwowane jak na razie, a poza tym co mozna powiedziec o nim? Zwykly modul w obudowie nieprzezroczystej z wkladem krotko uzywanym plus wklad nieuzywany i dodatkowo uzywany po ktorym daje 001.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DI wzialem ja.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostal jeszcze biostar(dodaje surface skimmera), grzalka 150W, akwa z pokrywa, zywy zwirek malej granulacji, weipro 700l/h. Preparaty bez phytoplexu niby zarezerwowane, ale klient sie nie odzywa wiec mozna pytac. Ceny do dogadania na pw, a najlepiej na gg-pisac nawet jak niedostepny jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania mam jeszcze:

-grzałka newatt(aquarium system) 150W - 45zł

-pompa weipro 700l/h - 30zł

-żywy żwirek-35zł - 7kg

-akwarium z pokrywą- 220zł

Przy czym, ze żwirkiem mi się dosyć śpieszy bo już kończy się woda ro do dolania, więc żwirek za jakiś tydzień wejdzie w faze "obumierania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie wezmę ten żwirek, rozmawialiśmy na gg, ale nie napisałeś mi czy możliwa jest wysyłka. Jeżeli możliwa to jestem chętny na ten żwirek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej aktualne?

Bylbym zainteresowany baniakiem z pokrywa.


Carpe diem... za gardlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.