Skocz do zawartości

Historia edycji

Kralik17

Kralik17

Jakos dałem radę wyszło 18.3 ze mam podawać czyli proponujecie od połowy tego i sprawdzić testami co się będzie działo Ok ? Czyli 9.15 +/- 9 :D rozbije na cały dzień  4 razy oby dwa koncentraty po 2 ml z tym ze gdzieś wyczytałem chyba nawet na forum ze się nie podaje razem wiec pomiędzy jednym a drugim zrobię 30 min różnicy Ok ? 

Kralik17

Kralik17

Jakos dałem radę wyszło 18.3 ze mam podawać czyli proponujecie od połowy tego i sprawdzić testami co się będzie działo Ok ? Czyli 9.15 +/- 9 :D rozbije na cały dzień  8 razy, 4 w dzien i 4 w nocy oby dwa koncentraty po 1,125 ml z tym ze gdzieś wyczytałem chyba nawet na forum ze się nie podaje razem wiec pomiędzy jednym a drugim zrobię 30 min różnicy Ok ? 

Kralik17

Kralik17

Jakos dałem radę wyszło 18.3 ze mam podawać czyli proponujecie od połowy tego i sprawdzić testami co się będzie działo Ok ? Czyli 9.15 +/- 9 :D rozbije na cały dzień czyli oby dwa koncentraty po 1,125 ml z tym ze gdzieś wyczytałem chyba nawet na forum ze się nie podaje razem wiec pomiędzy jednym a drugim zrobię 30 min różnicy Ok ? 

Kralik17

Kralik17

Jakos dałem radę wyszło 18.3 ze mam podawać czyli proponujecie od połowy tego i sprawdzić testami co się będzie działo Ok ?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.