Skocz do zawartości

Historia edycji

Nalesnick

Nalesnick

"Usuwając organiczne zanieczyszczenia pozwala na skuteczne wyeliminowanie ze zbiornika amoniaku, azotanów i azotynów, jednocześnie nie pozbawiając wody cennych pierwiastków śladowych. "

I tak jest na wielu stronach.

Nie wgłębiałem się w wielkości porów i nie wiem skąd Ty masz takie informacje ale ja innych nie znalazłem a o tych Twoich w życiu nie słyszałem.

Edit

Aaaa, juz rozumiem. Chyba to kwestia marketingu. Usuwa przyczynę a nie same związki azotu jak azotyny, azotany czy amoniak. Sorki, zwracam honor.

 

Nalesnick

Nalesnick

"Usuwając organiczne zanieczyszczenia pozwala na skuteczne wyeliminowanie ze zbiornika amoniaku, azotanów i azotynów, jednocześnie nie pozbawiając wody cennych pierwiastków śladowych. "

I tak jest na wielu stronach.

Nie wgłębiałem się w wielkości porów i nie wiem skąd Ty masz takie informacje ale ja innych nie znalazłem a o tych Twoich w życiu nie słyszałem.

Nalesnick

Nalesnick

"Usuwając organiczne zanieczyszczenia pozwala na skuteczne wyeliminowanie ze zbiornika amoniaku, azotanów i azotynów, jednocześnie nie pozbawiając wody cennych pierwiastków śladowych. "

I tak jest na wielu stronach.

Nie wgłębiałem się w ilości porów i nie wiem skąd Ty masz takie informacje ale ja innych nie znalazłem a o tych Twoich w życiu nie słyszałem.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.