Skocz do zawartości

Historia edycji

tengerimalac

tengerimalac

Muszę odświeżyć temat, ponieważ póki co poległem na tym klejeniu. Wydaje mi się, że kupiłem zły klej - Ceresit CX 5 Express. Problem w tym, że ten express jest naprawdę szybkowiążący, w jakieś 10 sekund jest skałą, ale przez to bardzo ciężko się go używa. A czasami, jak tylko zrobi się odrobinę złą konsystencję to nie zastyga w ogóle... Jadę dzisiaj po ten zwykły i zobaczymy co będzie. W związku z tym mam pytanie - czy jest różnica między wersją express a zwykłą czy to ten sam klej tylko różni się napisem na opakowaniu? 

edit: wychodzi na to, że jest tylko jeden rodzaj tego CX5 tylko na niektórych opakowaniach, których zdjęcia znalazłem w Internecie nie ma tego napisu Express.... 

Pozdrawiam

tengerimalac

tengerimalac

Muszę odświeżyć temat, ponieważ póki co poległem na tym klejeniu. Wydaje mi się, że kupiłem zły klej - Ceresit CX 5 Express. Problem w tym, że ten express jest naprawdę szybkowiążący, w jakieś 10 sekund jest skałą, ale przez to bardzo ciężko się go używa. A czasami, jak tylko zrobi się odrobinę złą konsystencję to nie zastyga w ogóle... Jadę dzisiaj po ten zwykły i zobaczymy co będzie. W związku z tym mam pytanie - czy jest różnica między wersją express a zwykłą czy to ten sam klej tylko różni się napisem na opakowaniu? 

 

Pozdrawiam

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.