Skocz do zawartości
Rebciu

Oddam akwarium 400l + stelaż

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Oddam akwarium ok 400l ze szkła OPW. Akwarium ma 120cm długości, stelaż 180 - obok akwarium był ustawiony 60 centymetrowy regalik na duperele. Obudowa z płyty meblowej jest tylko trzeba jakiegoś majsterkowicza aby to wszystko ładnie poskładał. Do tego, zbiornik na dolewkę ok. 60l, sump + hydraulika - wszystko tak jak miałem u siebie zrobione.

Dopisze tylko, że akwarium miało jako tło wklejone spienione PCV od środka i wszystko nadaje się do zerwania i wyczyszczenia. To tyle :) Jak ktoś jest chętny to zapraszam :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany - napisz do mnie na gg jak jest taka opcja.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak beda jakies problemy ze np alef nie da rady to moge przyjechac i zabrac bez problemow:)


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarek trzeba było mówić zapakował bym wszystko wczoraj :) upchało by się przez boczne drzwi

haha


DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dexa :

upchało by się przez boczne drzwi

haha

:):):):):D:D

Ty napisz jak z tą beczką przygoda się zakończyła :)

Panowie, dziś po południu mam dostać decyzję od pierwszej osoby, która się ze mną skontaktowała telefonicznie. Dam znać


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało się o 2 w nocy otworzyć klapę z tyłu potem beczka, spuszczanie wody, skała po kilka kawałków w misce i do domu do przejściowego zbiornika. Skończyłem ok 3,30 w nocy ale wszystko ok. Jeszcze raz dzięki


DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dexa :

ale wszystko ok

No to się cieszę :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dexa :

udało się o 2 w nocy otworzyć klapę z tyłu potem beczka, spuszczanie wody, skała po kilka kawałków w misce i do domu do przejściowego zbiornika. Skończyłem ok 3,30 w nocy ale wszystko ok. Jeszcze raz dzięki

:):):)

I jeszcze mnie udalo sie odwiedzic:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli juz nie aktualne :)((( szkoda szkoda


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli jednak jest jeszce i stoi to biore :)))


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

Jak w temacie. Oddam akwarium ok 400l ze szkła OPW. Akwarium ma 120cm długości, stelaż 180 - obok akwarium był ustawiony 60 centymetrowy regalik na duperele. Obudowa z płyty meblowej jest tylko trzeba jakiegoś majsterkowicza aby to wszystko ładnie poskładał. Do tego, zbiornik na dolewkę ok. 60l, sump + hydraulika - wszystko tak jak miałem u siebie zrobione.

Dopisze tylko, że akwarium miało jako tło wklejone spienione PCV od środka i wszystko nadaje się do zerwania i wyczyszczenia. To tyle :) Jak ktoś jest chętny to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę popatrzeć na datę :) - ogłoszenie nie jest aktualne :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.