Skocz do zawartości
Raffy

Sól Ati

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z Was stosuje tę nowo co powstałą na naszym rynku sól? chętnie poczytam o jej opini i zawartości Ca,Mg,kh


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jata sul stosuje od poczatku akwarium 4 miesiacejak narazie podmiana wody 5 litruw wystarcza mi nic niedozujac posiadam same spsy i lpsy muwisz o tej soli co osobno jest calciumgranulat w woreczku


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian

czy nie chodzi Ci o grotecha? bo Ati chyba nie ma takich dodatkowych "woreczków"... po za tym ta sól mnie także interesuje

czy mierzyłeś parametry?


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ati ma dodatkowe woreczki z wapniem,kupiłem ja,niestety woda jest długo mętna po rozpuszczeniu a do tego ma żenujący poziom magnezu poniżej 1100 mg .kupiłem 20 kg i muszę ja wykorzystać,zawsze używałem tropic marin pro ree,nie wiem co mnie pokusiło na ta ati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie przy soli ati wychodzi mg ~1500 mam ją od poczatku zbiornika czyli 2,5 m-ca teraz przejde na preis wiec bede miał porównanie jesli chodzi o mg i ca . Testy Saliferta

Pozdrawiam

Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bibik raz tak mi sie tez stalo po wymieszaniu i wsypaniu wapna strasznie metna woda byla i hak zobaczylem temperature to zaduzo podgrzalem cos okolo 31 stopni a wode 5 litruw na miesiac zmieniam i nigdy niezmetniala mi tylko raz a tak jak pisze troman ja mialem tez wysoki magnez 1560 ale po 4 miesiacach i w sumie mam 11 sztuk korali same spsy i lpsy miekkie wyzucilem to magnez mam na poziomie 1470

ale lepiej poczekac na wypowiedz innych poniewaz ja dopiero od 4 miesiecy mam akwarium


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aby woda nie zmętniała należy osobno rozpuścić sól i chlorek wapnia a potem obie ciecze połączyć, wówczas nie bedzie problemu z metną wodą. Chlorek wapnia bardzo słabo się rozpuszcza w zasadowej wodzie , to jest powodem metnej wody,

Pozdrawiam


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.