Skocz do zawartości
PRZEMO

ukwiał konski

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w chorwacji na krku,ktos moze wie,gdzie w okolicy mozna wylowić czerwone ukwialy konskie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cie strzelą na granicy z tym ukwiałem to bedziesz mial big problem - chorwaci nie sa zbyt normalni jesli chodzi o te sprawy

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsadz w termos i udawaj ze masz herbate:D,sprawdzona metoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są duże kary za przewóz. ukwialy są na przestrzeni metra od brzegu często na powierzchni . Jak nie wiesz jak przewieść to raczej je zagotujesz i zdechną, na pewno osobno każdy.


Automatyczne dolewki - tel 501 562 051 , mail dr_witt@wp.pl ,Allegro - Dr_witt

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=513551

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Przemo w zeszłym tygodniu koleś wrócił z Chorwacji i przemycił kilka Ciekawych stworzeń min. mam od niego 3 ukwiały końskie kilka pąkali a sobie zostawił w akwarium takie fajne małe rybki nie wiem co to jest ale wybarwiły się na taki niebieski Ciemny kolorek spokojnie zapakował to w worki i w styropianku dojechało do Polski ale dokladnie to nie wiem w jakich rejonach on był


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Chorwacji czesto jezdze - zarowno latem i jak i poza sezonem i na granicy wyglada to tak: w sezonie letnim celincy praktycznie nigdy nie sprawdzaja - za duzo ludzi, ale czasami im odwala i zaczynaja kontrolowac. Sa oni doyc upierdliwi - nawet bardzo upierdliwi, jak to chorwaci. Jesli cokolwiek znajda to zaczyna sie chryja na maxa. W tamtym roku jechalem tesciowa (przykre to bylo ale jak mus to mus :) ) i mialem w aucie kilka wykopanych z ziemi rozmarynow i szczepki kilku drzewek. Jak oni to zobaczyli to myslalem ze mnie wsadza do wiezienia - cnajmniej jak bym ograbil jakies muzeum. Musialem dzwonic do rodziny do Zagrzebia - oni prowadzili pertraktacje z celnikami i skonczylo sie to tak, ze wywalilem to wszystko to kosza na granicy - nie wiem jak by sie to skonczylo gdybym nie mial gdzie dzwonic i nikt by mnie nie bronil :) Nie podobalo im sie nawet kilka kamieni w bagazniku - ladne dolomity do slodkiego akwa ktore znalazlem przy drodze.

Chorwaci sa ok dopuki nie zaczynaja wydziwiac - wtedy staja sie niezmiernie niemili i odwala im palma.

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info,juz wiozlem ukwialy z czarnogory,ale tu nic nie ma,adaš wiesz,ze jestem przygotowany,jak zawsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he to życzę bezpiecznych i owocnych połowów :yes


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.