Skocz do zawartości
sebastian wieden

wymiary akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

po 4 miesiacach mam 100+50+50

zamieniam na i tu mam dwie mozliwosci 130+80+70

albo 150+80+60 kture waszym zdaniem jest lepsze metrazowo liruw jest tyle samo

dzieki za odpowidz najpuzniej w poniedzialek do 18 musze dac odpowiedz i bede zamawial


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie podobalo by mi sie 70 70 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamawial to drugie akwarium glebia musi byc a 80cm juz ladnie wyglada i nawet jezeli stoi przy cianie nie sprawia problemow .Najlepiej jeszcze dodac te 10cm na wysokosci jezeli masz pieniadze na 15mm szklo.Czyli 150x80x70x to juz jesy piekny zbionik.Pozdrawiam

A tak z ciekawosci jakie macie ceny szkla ???


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zamawiam na 150+80+70

bedzie wisiec 6+80 watt t5 a druga 4+80t5

dal bym tez o 10 cm wieksze ale wtedy bede mial niedoswietlony zbiornik ale dzisiaj jade do sklepu i zobacze ta lampe 6+80 watt czy wejda dwie sztuki na szerokosc jak wejda to biore akwarium o 10 cm wyzsze

za 180+80+70 zaplace 450 euro gosciu robi sam otwory komin


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam problem znaczy kolega tam muwi ze jak kupie to mniejsze to ponad 700 litruw a ja mieszkam w starym budownictwie ale postawie w rogu kolo sciany nosnej akurat ma sciana 160cm dlugosci dlatego zamawiam 150 cm dlugie a jak bym zamuwil o 10cm wyzsze to juz 900 litruw

pomylka za 150+80+60 450 euro a za 10cm wyzsze niewiem bo niepytalem jeszcze dzisiaj bede wiedzial


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakiego szkla bedzie to sklejone 12mm czy 15mm??

Co to znaczy stare budownictwo w au stropy sa z belek?? musisz pamietac ze to bedzie wazyc tone.


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szklo 15

sciana ma 155 cm dlugosci dlatego biore 150 dlugie szerokosc ma 80 potem po lewej stronie jest sciana a wiec akwa bedzie do sciany nosnej dosuniete i do lewej sciany ta lewa to jest tylko dzialowa a wiec tyl i lewy przud bedzie tlo przyklejone stojac od przodu


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem okolo tony jakie tam belki a potem tez niewie deski czy coc tam

jeden gosciu mi muwil abym ponawiercal dziury w nosnej scianie i wpuscil prety gruba jest na 70 cm wiec jak bym tak z 40 cm wpuscil w sciane i wypuscil z 70 cm a potem siatka i beton i nato stelaz bym polozyl


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.