Skocz do zawartości
zho

Zrobilem parę dni temu parę fotek mojego baniaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ... trudno coś powiedzieć bo nie dałeś foty całego baniaka. Z tego co widać na zdjęciach zwierzaki są zdrowe więc w porządku. W sumie o to właśnie chodzi w akwarystyce. A ułożenie skały i ogólny wygląd baniaka to już pojecie tak względne jak architektura. Jednym sie spodoba innym nie ... grunt zeby uwage przykuwało. Postaraj sie o wiecej korali miękkich w ładniejszych kolorach ... może jakieś grzybki czerwone i niebieskie. Można takie u nas dostac.

Ale ogólnie super baniaczek.

Powodzenia


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz docelowo chce dorzucic jeszcze kilka kilo zywej skaly. Przemek mi swiadkiem :o Ale co tu kryc tak krawiec kraje jak mu forsy w portfelu zostaje :o

Foty calego baniaczka znajdziesz np tu galeria ze starym oswietleniem http://www.akwa.aip.pl/2092007/index.html

a wyglad calosci tu http://www.akwa.aip.pl/2092007/20070902_zaznaczone_pliki_graficzne_/img_0961.jpeg.html

Ale sa to zdjecia z 2-go wrzesnia a zatem mocno nieaktualne z uwagi na zmieny w widmie oswietlenia. Uklad calosci widac.Z lewej strony zbiornika chce dolozyc skale i dokupic jakies krewetki czyszczace (na gwiazdke jak dobrze pojdzie.) Wszelkie szczepki grzybkow, ktore jak zauwazylem chetnie mi sie mnoza chetnie przyjme :o Sinularia od Darka slicznie pompuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze musze przyznac, ze o wiele lepiej wygladaja fotki z "nowym" widmem swietlnym. O wiele wiecej po prostu na nich widac. Jezeli zdecydowales sie zmniejszyc ilosc swiatla aktynicznego na rzecz swiatla o barwie bardziej cieplej to mysle, ze zaprocentuje to szybszym wzrostem korali. Wtedy baniak sie "wypelni" i bedzie sprawial lepsze wrazenie. Trzeba bedzie poczekac, ale wtedy znajdzie sie cos, co ( jak pisze Tomasz) przykuje uwage. Np. spora ladna Sinularia :o Pozdrawiam,

M.

P.S

Patrzac po galeri, do ktorej link zamiesciles, widze ze nie tylko ja strasznie lubie fotografowac grzyby :)


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.