Skocz do zawartości
kaziko

widzieliscie to ? polskie wydanie Coral Magazine?

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwal sie,gdzie kupiles.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba reklamówka, która była ostatnio na targach.


No i zalane...

570l + 200l sump, 2xTunze6101, 2x150W + 4x54W T5, 2xRedDragon 4500, Profilux 3ex, BK200 i parę innych drobiazgów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to tylko reklamowka, dostalem ja dzisiaj w acroporze w w-wie.

z tresci wynika, ze wydawca (dystrybutorem) bedzie/jest www.oceanus.net.pl .


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to kupić można


500l +250 sump Odpieniacz BK 200 supermarine pompa Deltec 5250 cyrkulacja tunze 2x6105 + mulitcontroler oświetlenie Giseman Spectra 2x250W E40 HQI+4x54W T5 reaktor KZ S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekamy :o


500l +250 sump Odpieniacz BK 200 supermarine pompa Deltec 5250 cyrkulacja tunze 2x6105 + mulitcontroler oświetlenie Giseman Spectra 2x250W E40 HQI+4x54W T5 reaktor KZ S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, a po co Ci ta reklamowka ??? :o

cala w 100% jest zaeskanowana i zalaczona na obrazka w pierwszym poscie...


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,powracajac do tematu,czy wie ktos ktorego listopada ma sie ukazac ten numer w polskim wydaniu i gdzie bedzie mozna go dostac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, cos cicho o tym. czyżby syndrom magazynu morszczaki zadziałał jeszcze przed pojawieniem się piewrszego numeru ?


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,ma się ukazać na początku 2008 roku.Taką odpowiedz na e-maila otrzymałem od pani Dari Wiśniewskiej z firmy która ma wydawać czasopismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszedł !

wlasnie kupilemw acroporze.

22zł.

jeszcze nie czytalem , ale wyglada obiecujaco.

jeden artykul o azotanach ma w tytule napisane, ze to cz.1 wiec od razu widac , ze powinien byc plan na cz 2 i tym samym nastepny numer pisma.

:yes


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też kupiłem. to jest pierszy numer tego pisemka w polkiej wersji?


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nareszcie pismo na poziomie w naszym ojczystym języku. Kupiłem w Fokusie. Mam nadzieję że nie skończy (czasopismo) jak poprzednik:-)

Pozdrawiam!


być może powracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tam jakas prenumerata albo gdzie to mozna zamowic ?? bo nie bardzo bym mial gdzie u mnie kuoic toto :)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle , ze w kazdym sklepie z morszczyzna wlasnie lezy.

a w Twoich okolicach to juz na pewno w e-rybce bedzie.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przelecialem po łebkach ten pierwszy numer i musze powiedziec , ze pierwsze wrazenie jest bardzo dobre, powiem nawet , ze jestem mile zaskoczony (czyli zaskoczenie na plus dodatni) :).

jakosc graficzna zostala utrzymana jak w wydaniu na rynek amerykanski.

sa elementy czysto polskie np o oceanrium w gdyni, ale chyba wszystkie materialy na temat zwierzat sa tlumaczeniami artykulow z oryginalnych wydan co z kolei przeklada sie na wysoki poziom merytoryczny bo coral mag znany jest z tego, ze wspolpracuje ze swiatowej klasy ekspertami.

ten pierwszy numer powinien miec kazdy kto mysli co zrobic z ikra blazenków :D.

tematycznie nie jest to 1:1 w stosunku do wydan w jez. angielskim jakie mam w domu, a tak sie sklada, ze ten numer z blazenkami to byl pierwszy jaki kupilem jakies dwa lata temu i oprocz blazenkow bedacych motywem przewodnim, cala reszta to inna tresc. ale chyab jest tak samo jesli chodzi porownanie oryginalu niemieckiego do wydania angielskiego.

brakuje z tego co widze sekcji z opisem jednego wybranego zwierzecia jak to ma miejsce w oryginale w kazdym numerze, nie ma tez sekcji dla poczatkujacych. ale to tak w ramach spostrzezen, a nie zastrzezen. bo poki co zastrzezen brak.:yes

...no i dowiedzialem sie co to są anemony talerzowe :D


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A może jednak zamieści ktoś jakieś dane gdzie można wykupić prenumeratę, bo np u mnie w mieście nie ma żadnego sklepu z morszczyzną. Z góry dzięki


500l, sump 100l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simion - w ostateczności mogę obiecać, że jakoś do Marcina Ci dostarczę przez Rocha czy coś... :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydawca jest : http://www.oceanus.net.pl/

btw w stopce jest blad i sa podane adresy mailowe z domeny http://www.oceanus.com.pl/ a to wyraznie nie to samo.

ze stopki : prenumerata roczna 76,- , jeden egzemplarz 22,-, zamówienia Daria Wiśniewska, fax.054 412 25 11.

wczesniej ten sam numer figuruje jako tel/fax do oceanusa.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.