Skocz do zawartości
MarysM

[S] Klamra do pompy tunze 6025

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprzedam nową klamrę - 6025.510 (oryginalnie zapakowana) do pompy Tunze 6025.


Akwarium 112l, Biostar Flotor,o?wietlenie 2x ATI 15k 24W + 2x AM aktynic 24W, Marea 3200, MaxiJet 750, grzałka Jager 100W, 18kg LR, Sacro, Cladielia, Xenia, Sinularia, 2x Ricordea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy pasuje ona tez do 6045?

pozdrawiam

Mateusz


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MarysM; Przepraszam, ze się wcinam ale jakiś czas temu, chyba w lipcu, dogadywaliśmy tę sprawę. Prosiłem o numer konta bo zmieniłem swój rachunek i straciłem historię przelewów. Później zrezygnowałem sądząc, że sprawa nieaktualna. Może gdzieś się wkradło nieporozumienie ale chciałbym powrócić do tematu skoro jest okazja.

:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rs :

@MarysM; Przepraszam, ze się wcinam ale jakiś czas temu, chyba w lipcu, dogadywaliśmy tę sprawę. Prosiłem o numer konta bo zmieniłem swój rachunek i straciłem historię przelewów. Później zrezygnowałem sądząc, że sprawa nieaktualna. Może gdzieś się wkradło nieporozumienie ale chciałbym powrócić do tematu skoro jest okazja.

:)

Przesyłałem Ci numer konta - nie widząc na nim pieniążkow również pomyślałem że sprawa jest nieaktualna :o Oczywiście masz pierszeństwo w zakupie jeśli jesteś jeszcze zainteresowany :o


Akwarium 112l, Biostar Flotor,o?wietlenie 2x ATI 15k 24W + 2x AM aktynic 24W, Marea 3200, MaxiJet 750, grzałka Jager 100W, 18kg LR, Sacro, Cladielia, Xenia, Sinularia, 2x Ricordea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany jaka cena i czy nadal aktualne?

prosze o informacje.


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MarysM, proszę jeszcze raz o dane do przelewu - nie udało mi się ich odnaleźć. Nie pamiętam też ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rs :

@MarysM, proszę jeszcze raz o dane do przelewu - nie udało mi się ich odnaleźć. Nie pamiętam też ceny.

Dane wysłałem na prv.


Akwarium 112l, Biostar Flotor,o?wietlenie 2x ATI 15k 24W + 2x AM aktynic 24W, Marea 3200, MaxiJet 750, grzałka Jager 100W, 18kg LR, Sacro, Cladielia, Xenia, Sinularia, 2x Ricordea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.