Skocz do zawartości
Marcin84

[S] Akwarium 600 l + sprzet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do sprzedania prawie kompletne akwarium morskie. Brakuje tylko odpieniacza i hydrauliki.

Sprzedaję jako komplet (niestety z ciężkim sercem). Nie sprzedaję na części.

Zestaw składa się z:

- akwarium 160 x 60 x 60 ze szkła 10 mm, klejone czarnym silikonem, komin 15 x 15 x 15 cm z grzebieniem w prawym rogu(komin oddalony 5 cm od tylnej szyby, dzięki czemu można ukryć powrót wody z sumpa). W kominie jest 1 otwór pod hydraulikę 40 mm i przelot. Akwarium posiada czarne tło zewnętrzne (folia) starannie przyklejona bez bąbelków powietrza. Akwarium posiada wzmocnienia podłużne i 1 poprzeczne. Szkło jest używane, ale wygląda jak nowe, starannie wyczyszczone (brak kamienia, osadów itd. itp.) – stan bardzo dobry,

- stelaż stalowy o wym. 160 x 60 x 69 cm (wraz z blatem) Stelaż jest wykonany z profili 50 x 30 mm x 2 mm. Stelaż jest koloru czarnego malowany 5 razy od nowa. Do tego dokładam blat kuchenny gr. 3 cm większy o ok. 10 cm z każdej strony stelaża co pozwala na wykonanie zabudowy. – stan idealny,

- sump 140 l (3 komorowy) pierwsze komora – odpieniacz, druga komora – refugium, trzecia komora pompy powrotne. Poza tym za komorą odpieniacza są małe komory usuwające bąbelki powietrza z wody. Sump jest wykonany ze szkła 10 mm, co w pełni zabezpiecza go przed stłuczeniem – stan bardzo dobry,

- 2 x pompy Aqua Medic OR 3500 – stan bardzo dobry,

- 2 x pompy tunze 6100 – stan bardzo dobry,

- mieszacz wapnia – DELTEC KM 500s – do zbiorników max 5000 l – stan bardzo dobry,

- reaktor wapnia – DELTEC – model do 2000 albo do 2500 l. Zapomniałem model, ale chyba PF 600s?? – stan bardzo dobry + nowy wkład delteca (jeszcze w opakowaniu),

- 2 x Aqua Medic Pompa dozująca SP 3000 – stan bardzo dobry,

- 1 x butla CO2 – 3,5 kg – stan idealny, nowa,

- 1 x butla CO2 - 1,5 kg – stan idealny, nowa,

- wężyk do CO2 – nowy ok. 4 mb

- zawór elektromagnetyczny do CO2 – GHL – stan idealny, nowy,

- Aqua Medic aquaniveau - czujnik poziomu wody – brak czujników – reszta stan bardzo dobry,

- Hydrometr Sera – stan bardzo dobry,

- Lampa DIY jak Aqua Medic aquastarlight future 2 x 150 w HQI + 2 x 80 w T5. Żarniki jak i świetlówki prawie nowe – 3 misięczne – lampa stan idealny. T5 firmy ATI. Lampa wygląda jak oryginał Aqua Medic. W lampie znajduje się wysokiej klasy elektronika (termiki itd itp.), która znajduje się poza lampą co sprawia, że lampa jest lekka wygodna w obsłudze.

- statecznik elektroniczny do T5, 2 x 39 w – stan bardzo dobry,

Mam nadz, że wymieniłem wszystko. Jak o czymś zapomniałem to jeszcze dopiszę.

Odbiór tylko osobisty w Strzelcach Opolskich. Dla zainteresowanych zamieszczam zdjęcia baniaka wraz ze stelażem. Mogę zrobić zdjęcia pozostałego sprzętu dla osób poważnie zainteresowanych kupnem.

Nie sprzedaję na części, sprzedaję jako komplet.

Cena za wszystko 6.400 zł. Stan sprzętu jak pisałem, bardzo dobry.

Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiadomość na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi się nie pomieszało. Wcześniejsza cena wynosiła 7.000 zł i zmieniłem ją na 6.400 zł, dokonując poprawy już od samego początku, czyli w opisie, co jest na sprzedaż i za ile.

Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Akwarium wraz ze sprzętem jest nadal aktualne.

Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.