Skocz do zawartości
R.I.P

{s} wszystko

Rekomendowane odpowiedzi

Likwiduję moje 2 letnie akwarium wiec mam do sprzedania cały komplet tj. akwarium , korale ,skałę , ryby, osprzęt.

Rówmież do sprzedania kupione kilka tygodni temu { nie używane !!)T5 39W 3szt. blue-plus i 3szt. spezial'e, sól Tropic Marin Pro-reef 25kg (wiadro) z której użyłem może o,5kg , osmozę , pompy Tunze 6060 z magnesami ,pompa obiegowa Eheim 1262 , zestaw odczynników do Ballinga i wiele innych gadzetow. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę dzwonić 600764894

Oczywiście najlepiej sprzedać w calości ale wiadomo że to mało prawdopodobne. Jak coś to w niedługim czasie bedę sprzedawał po kawałku. Tu jest kilka fotek ogólnych.

Jeżeli kogoś interesują jakieś wybrane rzeczy to proszę pisać na PRIV.1579-dsc00049.jpg1579-dsc00070.jpg1579-dsc00072.jpg1579-dsc00073.jpg1579-dsc00074.jpg1579-dsc00075.jpg1579-dsc00076.jpg1579-dsc00078.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6060 w jakiej cenie?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz gg ?? Interesi mnie zycie - jakiej wielkosci jest to akwa ???


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z rozmowa tel rezerwuje 2 pompy 6060.pozdrawiam

darek


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz dać wykaz zwierzaów


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@R.I.P

podaj wymiary zbiornik + szafka i cenę za cały sprzęt łącznie


Pozdrawiam, Witek

HW: 225l + sump

SW: Pterapogon kaudernii, Cryptocentus cintus, Alpheus bellus, Centropyge argi, Ctenochaetus truncatus, Cypho purpurascens, Siganus vulpinus, Lybia tesselata, 2x Lysmata amboinensis, 2x Lysmata debelius, kilka Gobiodon histrio, kilka ślimaków, różne pustelniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawialismy dzisiaj na temat zycia w akwarium a dokladnie rybek. Prosiłbym o wysłanie zdjęć życia oraz korali wraz z przyblizonymi cenami za poszczególne rzeczy. Prosiłbym tezo podanie mniej wiecej wymiarów rybek. Prosze też dac mi znac czy ma pan jakąs ekipe czyszcząca jesli tak to też prosze fotki.


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich zainteresowanych za brak odpowiedzi ale grypa zawładnęła moją rodzinką i najzwyczajniej nie mam siły i czsu siadać do komputera.

Teraz znalazłem parę minut i zaraz postaram się odpisać na wiadomości z priva.

W weekend postaram się wrzucić fotki z lepszego aparatu - już ze szczegółami cenowymi.

Jeszcze raz bardzo przepraszam za brak kontaktu.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj .Swiatlo w jakiej cenie.


pojemnośc 220l .Swiatło 2x t5 blue plus 39W hqi 150W akwarium to pięciokąt o wymiarach 2x90 2x30 i raz 75 cm głęboko?c 51 cm. W ?rodku 1x marea 5000l/h i 1x3000l/h sump kóry ma 120l W sumpie pompa 3500/h.odpieniacz weipro 2016 , i oczywiście automatyczna dolewka. RO+DI. 43kg żywej skały.18 kg żyweg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM nawiazuje do kilku wczesniejszych rozmow telefonicznych i kilku privow jestem nadal zainteresowany kupnem ale nie ma jakies inicjatywy ze strony sprzedajacego, czekam na jakies info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W jakiej cenie odczynniki do Ballinga


500l, sump 100l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze aktualne to rezerwuje 20 kg skały


"200l (108*42*45) + sump 70l; Reef 500; AM OR 3500; Marea 3200; 2* Koralia 2 HQI 150W + 2*T5 39W; 30 kg żywej skały, 27 kg żywego piachu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkich Was przepraszam za brak kontaktu ze mną. Oczywiście wszystko jest nadal na sprzedaż ale totalny brak wolnego czasu na poważne zajęcie się tym tematem powoduje przesunięcie całej akcji w czasie.

Wszyskie wiadomości z priva mam w archiwum i jak tyko znajdę czas to odpiszę Wam każdemu z osobna. Kilka rzeczy jest już zarezerwowanych ale o tym napiszę jak akcja wróci na poważnie na nano.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, interesuje mnie osmoza, proszę o info co to modelu i ceny ...

Pozdrawaim,,,


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jestem zainteresowany 2xTunze 6060

pozdrawiam


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

zainyteresowany jestem zakupem calosci...

prosze o zasugerowanie ceny (moze cos potagujemy? :) )

pozdrawiam

poszlo na prv

~~~~~~~~~~~~~~

wycofuje sie :)

pozdrawiam


delta 130l + 25l, UP3000, 2x JVP-101, Haqos PS 300, HQI 150W + PC 24W, 20LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.