Skocz do zawartości
Olek

Gorgonia

Rekomendowane odpowiedzi

gorgonii i roznych gorgoniowatych stworow jest multum - tak samo jak akropor. W tej aukcji bym sie czepil slowa XXL - to lekka przesada ze strony sprzedajacego. Klasyfikuje wielkosc na SZCZEPKA i XXL. Dlatego wywalilem ta aukcje z 'obserwowanych'

pozdrawiam


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no wiem o tym Tomku, ale nie wiem czy wiesz, ze korale czasem sie farbuje, zreszta kiedys inny Tomek niezla bitwe z tego powodu zrobil:).

I jeszcze pytanie dla znajacych sie- to jest ta trudniejsza odmiana, ktorej sie nie da utrzymac na dluzsza mete, czy taka jak te pseudogorg.?

Pozdrawiam Szwarc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bedzie ja koniecznie solidnie dokarmiac. Na pewno nie jest fotosyntezujaca jak Pseudogorgonia. Podobno swietny dla nich jest Kent Micro Vert, tyle ze strasznie obciaza system. Dodatkowo uwazac, zeby glonami nie zarosla. Ale sa przypadki udanego trzymania Gorgoni.

A co do koloru - patrzac na rozne gatunki Gorgoni i ich kolory ten wyzej wydaje sie byc mozliwy.

Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez tak myslalem. A szkoda, bo ladny koralik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem u gościa trzy gorgonie niebiską, czerwoną i biala Moim zdaniem sa super z wygladu nie jestem ekspertem ale nie sa raczej farbowane kazda jest inna w budowie co oznacza ze sa to rozne gatunki Super kolorowe maja tylko polipy pien jest brazowy Nie wiem czy mozna tak ufarbowac

Jeszcze raz jesli chodzi o wyglad zewnetrzy to super poza tym wyglda ze sa w dobrej kondycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile masz juz je u siebie?

Dokarmiasz je czyms?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie mam je niecaly tydzien koles mowil ze dokarmial je plynem takim jak to brazowe mazidlo z jbl mowil ze sa bardzo czule na zmiany paramtrow wody dlatego dlugo akliatyzuja sie u mnnie otwieraja sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tak dobrego aparatu żeby wyszły w miarę dobre zdjęcia Gneralnie szcepki sa bardzo male okolo 3 cm o grubosci zapalki Wiec zeby cos takiego sfotografowac trzeba miec bardzo dobry aparat Moge tylko powiedziec ze zdjecia na allegro sa zgodne z rzeczywisoscia tylko trzeba pamietac ze sa to bardzo male szczepki okolo 3cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Dla Muniek - ciesze się, że korale rozwinęły się i wszystko jest oki:))

Żadna goprgonia ode mnie nie jest malowana, wszystkie sa naturalne...

Żeby je sfotografować napawde potrzebny jest dobry aparat - nie jest to takie proste...

Obecnie jestem w trakcie remontu pokoju a także wymiany wszystkich zbiorników na nowe, w tym morskich dlatego żadne wizyty nie są możliwe. Niestety założenie zbiornika morskiego nie trwa tydzień czasu ale jak zbiorniki dojrzeją - zapraszam:)

Pozdrawiam, Nemo Comapny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.