Skocz do zawartości
rufio

eBAY

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie,chcę zakupić coś na ebayu i czy jesli chodzi o formę zapłaty Pay Pal muszę posiadać karte kredytową?Niby w opisie jest informacja że mozna zasilać konto pay pal z rachunku bankowego,ale w praktyce wyskakuje że ta obcja obecnie jest niedostepna.zgupialem totalnie.Ktoś może mi wytlumaczyć jak to dziala?Generalnie osoba od której chce coś kupić preferuje jedynie ta formę płatności,a jest to dokładnie gość z USA.:)


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paypal wymaga karty kredytowej (tej grubej). jednak zwykla karta z Inteligo dziala calkiem poprawnie.

czyli zakladasz konto w inteligo (jesli jeszcze nie masz) prosisz o zwykla karte od nich -> rejestrujesz sie w paypal i placisz.

Z paypalem jest jeden mikroproblem - oni licza wg jakis powalonych kursow walut - zawsze solidnie zawyzonych. Przy malych kwotach nie robi to roznicy ale przy kilku stowach euro to juz wychodzi kilkadziesiat zlotych.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
paypal wymaga karty kredytowej (tej grubej). jednak zwykla karta z Inteligo dziala calkiem poprawnie.

konto w inteligo mam,mam rozumieć że ta zwykła karta to także musi być kredytowa?nie płatnicza?


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykla platnicza z inteligo obleci. Inteligo daje taki bonus (jako jedyny bank w polsce) ze ich karta traktowana jest w systemach rozliczeniowych tak samo jak karta kredytowa (gruba)


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa i jeszcze jedno - jak bedziesz sie rejestrowal w paypal to musisz miec grosiwo na koncie - tam przy rejestracji sa robione jakies operacje. pobieraja ci z konta cos 1 czy 2 euro a potem ci to zwracaja - taka forma uwiarygodnienia karty. Dlatego nie nie przestrasz jak ci zessaja jakies grosiki.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak podam nr mojej zwykłej karty płatniczej to mówisz że bedzie ok?


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak - bedzie ok - ja z inteligo place caly czas a mam zwykla karte platnicza.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to świetnie,a kupowałeś coś w stanach?


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowalem (ale z innej branzy - nie morszczyzne).

jak ktos ma duzo pozytywow to problemow mial napewno nie bedziesz. warto tylko placic za registered letter (zalezy co kupujesz) bo kradna - i to nie tylko w Polandii. W USA kradna tak samo (informacja sprawdzona z autopsji).

No i nie trzymaj duzej kasiory na tym koncie ktore masz podlaczone do paypala. Slyszalem o kilku wypadkach jak paypal zessal komus kase z konta.

ja otworzylem sobie drugie konto na inteligo (tez za free z automatu przez www) i przelewam sobie na to konto z kartą tylko tyle aby cos tam miec w razie niemca.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne za porady tego właśnie bylo mi trzeba praktycznych wskazówek :)pozdr


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prob. - jak otworzysz sklep w tarnowie to dasz mi rabata :) powodzenia


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz nosa pracuje nad tym :)


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.