Skocz do zawartości
Dealer007

[K] Kupię stelaż pod akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupię stelaż pod akwarium o wym. 180x90x80h, akwarium które musi utrzymać będzie miało wymiar 180x90x90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

zajmuje sie min. spawaniem stelaży i innych mniejszych konstrukcji, moge dostarczyc osobiscie , kwestia finansów do uzgodnienia jesli mam podac wycene prosze o jakis projekt lub rysunek z wymiarami i gruboscia profili

pozdrawiam


300 l. słonego i 1000 l. słodkiego niebawem więcej soli :) i słodyczy pewnie też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja swój zrobiłem w firmie robiącej ogrodzenia . Zapłaciłem mało, zrobili z tzw. profili i pomalowali proszkowo . Zobacz u siebie " w terenie " . Pozdrawiam


"~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 400l+80l+140l(glonowy);RO+DI;AM HQI 2x150w+2x54w actinic;APF600;Koralia4x3;Eheim 1262;FR 509."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jeżeli potrzebujesz stelarz taki jak napisałes to polecam z profila 40x40x2

pomalowany proszkowo cena u mnie 350zł pozdrawiam michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę i mamy licytacje tyle że w dół :)


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stelaz spokojnie wystarczy z 30/20 ,metr kosztuje (u nas 4,74) tniesz flexem sobie na wymiar i zanosisz do spawacza, nie powinien skasowac wiecej niz 50-70zł + mała puszka farby i gotowe:D Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze w sumie oferta Jabłka(z dowozem) jest atrakcyjna i nic nie musisz robic:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.