Skocz do zawartości

Historia edycji

drogba_37

drogba_37

W kominie z akrylu nastąpiło rozszczelnienie woda kapie dość szybko. Szybko spuściłem wodę tylko z komina, zdjąłem całą hydraulikę z komina i chcę to uszczelnić tylko nie wiem czego najlepiej użyć? To jest na szczęście komin więc mogę nawalić tego ile wlezie bo i tak tego nie będzie widać. Tylko czym to wykonać? jakiś klej ?silikon ? sam nie wiem, proszę o pilną pomoc bo akwarium od dwóch dni stoi

drogba_37

drogba_37

W kominie z akrylu nastąpiło rozszczelnienie woda kapie dość szybko. Szybko spuściłem wodę zdjąłem całą hydraulikę z komina i chcę to uszczelnić tylko nie wiem czego najlepiej użyć? To jest na szczęście komin więc mogę nawalić tego ile wlezie bo i tak tego nie będzie widać. Tylko czym to wykonać? jakiś klej ?silikon ? sam nie wiem, proszę o pilną pomoc bo akwarium od dwóch dni stoi

drogba_37

drogba_37

W kominie z akrylu nastąpiło rozszczelnienie woda kapie dość szybko. Szybko spuściłem wodę zdjąłem całą hydraulikę z komina i chcę to uszczelnić tylko nie wiem czego najlepiej użyć? To jest na szczęście komin więc mogę nawalić tego ile wlezie bo i tak tego nie będzie widać. Tylko czym to wykonać? jakiś klej ?silikon ? sam nie wiem, proszę o pilną pomoc bo akwarium od dwóch dni stoi

drogba_37

drogba_37

W kominie z akrylu nastąpiło rozszczelnienie woda kapie dość szybko. Szybko spuściłem wodę zdjąłem całą hydraulikę z komina i chcę to uszczelnić tylko nie wiem czego najlepiej użyć? To jest na szczęście komin więc mogę nawalić tego ile wlezie bo i tak tego nie będzie widać. Tylko czym to wykonać jakiś klej silikon sam nie wiem, proszę o pilną pomoc bo akwarium od dwóch dni stoi

drogba_37

drogba_37

W kominie z akrylu nastąpiło rozszczelnienie woda kapie dość szybko. Szybko spuściłem wodę zdjąłem całą hydraulikę z komina i chcę to uszczelnić tylko nie wiem czego najlepiej użyć? To jest na szczęście komin więc mogę nawalić tego ile wlezie bo i tak tego nie będzie widać?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.