Skocz do zawartości

Historia edycji

JerzyB

JerzyB

Witam

Walkę z glonami uważam za wygraną . Zapodałem  Mycosidol  trzy razy , to pomogło mi w czyszczeniu mechanicznym . Skała zrobiła się skałą  , zostało tylko w porach . Teraz kupuję jeżowce , i chciał bym też z dwa zające , ale nie widzę gdzie kupić , no i inne ślimaki . Jestem teraz na stałe w Pl więc , już  takiego zaglonionego akwa nie będę miał.  .Dziękuje wszystkim za rady .

Pozdrawiam

JerzyB

JerzyB

Witam

Walkę z glonami uważam za wygraną . Zapodałem  Mycosidol  trzy razy , to pomogło mi w czyszczeniu mechanicznym . Skała zrobiła się skałą  , zostało tylko w porach . Teraz kupuję jeżowce , i chciał bym też z dwa zające , ale nie widzę gdzie kupić , no i ślimaki . Jestem teraz na stałe w Pl więc , już  takiego zaglonionego akwa nie będę miał.  .Dziękuje wszystkim za rady .

Pozdrawiam

JerzyB

JerzyB

Witam

Walkę z glonami uważam za wygraną . Zapodałem  Mycosidol  trzy razy , to pomogło mi w czyszczeniu mechanicznym . Skała zrobiła się skałą  , zostało tylko w porach . Teraz kupuję jeżowce , i chciał bym też z dwa zające , ale nie widzę gdzie kupić , no i ślimaki . Jestem teraz na stałe w Pl więc myślę , że takiego zaglonionego akwa nie będę miał.  .Dziękuje wszystkim za rady .

Pozdrawiam

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.