Skocz do zawartości

Historia edycji

ori3211

ori3211

Hej dawno mnie nie było, dziele się z wami aktualnym zdjęciem zbiornika. Zbiornik można już powiedzieć ze dojrzał nie ma alg, dino, cyjano odpukać się jeszcze nie pojawiło. Zbiornik i zwierzęta maja się dobrze. Jedyne z czym się zmagam do bujające PO4 w okolicach +-0.2ppm winna pewnie jest tu zbyt duża obsada ryb (2blazny, Blenny, Garbik i Salaraias). Nie pomaga odpieniacz, płukanie mrożonek, fito, po4 removery algi itp - taki już jego urok. IMG_1688.thumb.jpg.e88332d6aba9ce4168e31d8296f3148c.jpg

 

Link do gallery - https://postimg.cc/gallery/TD6Jcc0

(nie mam pojęcia jak tu wstawić więcej zdjęć na tym forum) 

ori3211

ori3211

Hej dawno mnie nie było, dziele się z wami aktualnym zdjęciem zbiornika. Zbiornik można już powiedzieć ze dojrzał nie ma alg, dino, cyjano odpukać się jeszcze nie pojawiło. Zbiornik i zwierzęta maja się dobrze. Jedyne z czym się zmagam do bujające PO4 w okolicach +-0.2ppm winna pewnie jest tu zbyt duża obsada ryb (2blazny, Blenny, Garbik i Salaraias). Nie pomaga odpieniacz, płukanie mrożonek, fito, po4 removery algi itp - taki już jego urok. IMG_1688.thumb.jpg.e88332d6aba9ce4168e31d8296f3148c.jpg

ori3211

ori3211

Hej dawno mnie nie było, dziele się z wami aktualnym zdjęciem zbiornika. Zbiornik można już powiedzieć ze dojrzał nie ma alg, dino, cyjano odpukać się jeszcze nie pojawiło. Zbiornik i zwierzęta maja się dobrze. Jedyne z czym się zmagam do bujające PO4 w okolicach +-0.2ppm winna pewnie jest tu zbyt duża obsada ryb (2blazny, Blenny, Garbik i Salaraias). Nie pomaga odpieniacz, płukanie mrożonek, fito, po4 removery algi itp - taki już jego urok. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.