Skocz do zawartości
pawel_jaw

A może by tak rozwiązać ten konkurs!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie wszysyc bracia akwaryści, wszyscy wchodzimy codziennie na tę stronę.Czy Wam nie przeszkadza, że od pół roku nic na stronie się nie zmieniło?Spójrzmy na datę ogłoszenia konkursu i na datę dzisiejszą.Pragnę również nadmienić, że link na samym dole strony nie działa:(To takie piękne akwa).

Mam propozycję, aby właściciel tej strony wziął się za robotę.Swoją drogą, to kto to jest?


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlascicielem strony jest wlasciciel sklepu um-um/reefshop czyli Przemek

Pawle, proponuje troche grzeczniej

Chyba ze placisz za udostepniane Ci tresci, wtedy jako klient mozesz wymagac...


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! W głowach się wam wywraca. To co się nam wszystkim należy to MOŻLIWOŚĆ klikania na tym forum. Obsługa tego forum to i tak jak sądzę czysty altruizm bo nie sądzę aby aż tak napędzał sprzedaż w sklepie. Trochę szacunku panowie do tych którym się jeszcze chce coś robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną chwileczkę Panowie!

Jestem grzeczny, ale z tego co widzę, moje intencje zostały błędnie zinterpretowane....

Przede wszystkim chodzi mi o konkurs fotograficzny, na który jednak duża grupa ludzi przesłała bardzo ciekawe skąd inąd zdjęcia.Wątpię w to, aby ciągły brak werdyktu wynikał z małej ilości głosów, a więc z czego?Jeśli Przemku mógłbyś napisać, będę wdzięczny zarówno ja, jak i Ci forumowicze, którzych fotki figurują w katalogu konkursowym.Pragnę nadmienić, iż nie mam w tym żadnego interesu, gdyż nie nadesłałem zdjęcia na konkurs.

Co do aktualizacji, to z przykrością muszę stwierdzić, iż taka sytuacja ma miejsce w każdym portalu dla morszczaków.Źle to świadczy o właścicielach tych stron, którzy prowadzą jeszcze sklepy internetowe (tam aktualizacje pojawiają się baaaardzo często).

Abyście nie mówili, drodzy koledzy, że potrafię tylko opluwać i krytykować (co w żadnej mierze, nie leży w moich intencjach), chciałbym od miesiąca lutego, przyszłego roku, zająć się tą stroną, jeśli oczywiście uprzejmość Przemka na to pozwoli.Zapytacie pewnie "Dlaczego od lutego, bierz się teraz za robotę", dlatego już tłumaczę, że mam przed sobą zimową sesję, i czekają mnie 3 bardzo trudne egzaminy.

Na koniec chciałbym dodać, że w zamyśle moim było znalezienie recepty na tą sytuację, a nie bezmyślna krytyka Przemka.

Czekam na Wasz odzew


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz do Przemka, deklarowal kilkukrotnie ze przyjmie pomoc przy uaktualnianiu stron


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twoja energia zostanie spożytkowana na kreowanie tej strony to BINGO :D

Czasami można zostać źle zrozumianym ale jak widać można z tego wybrnąć :D Pozaliczaj egzaminy i do roboty :D Tylko mam nadzieję że te obietnice przełożą się na czyny bo wielu tu bywa mężów słowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.