Skocz do zawartości
Darekn12

jarek..

Rekomendowane odpowiedzi

Ilu facetów w jego wieku mieszka z mamusią? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma auta? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma "prawka"? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma konta bankowego? - Niewielu.

Ilu facetów w jego wieku nie ma żadnego majątku? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma więcej niż 165 cm? - Niewielu

Ilu facetów w jego wieku nie ma żony lub dziewczyny tylko ma kota? - Bardzo, bardzo niewielu

Dlaczego facet, który swoim podejściem do życia i zachowaniem reprezentuje niewielu, ma być twoim

premierem?

Ile ludzi powinno zagłosować na Jarosława? - Niewielu.

Idź na wybory i nie bądź jednym z niewielu


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie piszesz o mnie:D.Pozdrawiam Jaroslaw Peczak.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderz w stol a nozyce sie odezwa?:D:D:D:D::D

ale nie nie o tobie:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek, jesli mieszkasz z mamusią, nie masz konta w banku, nie masz prawa jazdy, nie masz samochodu, nie masz ani żony ani dziewczyny, masz mniej niz 165cm wzrostu, tzn, ze jestes... częścią ukladu, bo skad niby stać Cię na akwarium 180l, z odpieniaczem Tunze i 35kg skały !? nie licze rewelacyjnej pompy marea 3200, oswietlenia 6x24W i cos tam szut dyi.

stary nastawiaj budzik na 5:59, o 6:00 zapuka do Twych drzwi załoga "dżi" :D:D:D:D, oj będą pytania, będą pytania...


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię PiS-u za polowania na czarownice (agentura), za przyzwolenie na klerykalizację kraju, za niewłaściwą politykę zagraniczną. Ale bardziej nie lubię oszołomów, którzy potrafią tylko szczekać i powtarzać frazesy zasłyszane w mediach i na podwórku.


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale bardziej nie lubię oszołomów, którzy potrafią tylko szczekać i powtarzać frazesy zasłyszane w mediach i na podwórku.

:yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raffy :

Ale bardziej nie lubię oszołomów, którzy potrafią tylko szczekać i powtarzać frazesy zasłyszane w mediach i na podwórku.

@Raffy czy mam to odebrac osobiscie?

ja poprostu skopiowalem to co dostalem od znajomego na maila.

@darekkuku a mam sie obawiac ze ktos z polityki badz prokuartury tu zaglada?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABWCBASLDKGB................... a jak poproszą administratora o przesłanie danych osobowych ? i do pierdla

Na innym forum ktoś napisał coś o karabinie i jakichś zwierzętach ze skrzydłami i sprawa w prokuraturze :drink

pierwszy raz pójde do wyborów :yes:yes:yes


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholercia a ja teraz nie pamietam na ktory dowod zakladalem konto na forum:D

a tak serio to w necie jest duzo wiecej i gorszych komentarzy czy tez opini niz ta co wkleilem.zreszta musieli by sprawdzac cala poczte ktore krazy po necie.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

była kiedyś dość głośna sprawa kontroli sms-ów (wszystkich) w których jest zawarte jakieś zdanie n/t którychś tam członków ekipy .powaga

skąd wiadomo co Oni są w stanie zrobić:drink


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darekn12 :
Raffy :

Ale bardziej nie lubię oszołomów, którzy potrafią tylko szczekać i powtarzać frazesy zasłyszane w mediach i na podwórku.

@Raffy czy mam to odebrac osobiscie?

TAK.


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj w radio slyszalem ze ktos napisal gdzies czy powiedzial ze "kogos: zabije.pozniej na przesluchaniu wyjasnil ze zartowal.a wiem co to bylo.ze wezcie dubeltowki i zatsrzelcie kaczki.

zostal potraktowany jak osoba ktora zadzwonila na policje ze podlozyl bombe a byl to blef.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ raffy z racji wieku nie zycze sobie zebys mi pisal ze ktos-czyli ja jestem oszolomem i szczekam-sory ale to raczej nie jest cecha ktora moznaprzypisac gatunkowi homosapiens.to ze chce sie podzielic na off-topicu nie oznacza ze jestem oszolomem.na podworko z racji wieku nie chodze i nie spedzam czasu przy trzepaku pod blokiem jak co niektorzy mlodsi.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darekkuku a mam sie obawiac ze ktos z polityki badz prokuartury tu zaglada?

Darekn12- odpowiedz sobie sam:haha


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaziko ,no raczej nie pasuje do tego opisu,a jesli masz ochote wpasc to zapraszam ,daleko nie masz.Tylko prosze nie o 6 rano.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wczesniej .. tylko zamiast czarnej wolgi przyjezdza czarne bmw :haha

a z tym gosciem to bylo tak, ze pochwalil sie na jakims forum ze “Hmm ja już kupiłem sobie karabinek z taaaaką lunetą i jak kropnę to ino raz i po kaczce !!! Konin mówi stanowcze NIE kaczorom i kaczyzmowi!!! Precz z PiS-em !!!!“. a ze sie tak zlozylo ze akurat to miasto mial odwiedzac niedlugo Czcigodny Lechu to jakis zyczliwy forumowicz przeprowadzil wzorowo akcje "uprzejmie donosze" i facetowi zrobili kipisz w chalupie. dolozyli mu jeszcze zdaje sie jakis paragraf o wywolanie falszywego alarmu ale pozniej jakis normalny sedzia umorzyl sprawe. ale to male piwo w porownaniu z akcja szukania pomyslodawcy akcji "schowaj babci dowod" - tu sie zawzieli jak na Huberta Prawdomownego


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek zawsze ktoś o 6 rano może zapukać to Twoich drzwi i przywitać Ciebie "DzieńZiobry" :D bo w tym kraju wszystko jest możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawel ja nic do nich nie mam bo i tak obojetnie kto bedzie u wladzy bedzie robil to co teraz obecni.a co to kazdy dobrze wie.jedyne co mnie zawsze denerwuje to jak glosuje na kogos i na jakas partie i ich plany to chcialbym zeby tego sie trzymali a nie ze po pol roku zmienia partie.i nagle odmienia sie caly jego poglad i zdanie.tylko tyle.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darekn12@

Wyluzuj. Zdejmij garnitur, naszczaj do umywalki, weź do łapy coś mocnego i wtedy siadaj do czytania :D


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@raffy jw.

i torszke wiecej szacunku do ludzi.przyda ci sie na przyszlosc.

to ze ty tak robisz jak napisales nie oznacza ze wszyscy.wiec przykro mi twoim najblizszym ze musza myc rece w umywalce po twoich szczynach.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darek a co maja pomyslec?poprostu zeby to przeczytac wypija kolejne 2 l:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.