Skocz do zawartości

Historia edycji

Aquaster

Aquaster


Stylistyka i pytanie.

Skale mam suchą od AF, pobawię się dzisiaj wstępnie w układanie (docelowo chce ją skleić) i te fragmenty wrzące by się moczyły.

Zeolitu i ceramiki nie planowałem wrzucać, bo nie planuje ich w docelowej filtracji. Chcę zostawić to co mam obecnie w filtrze - AF Life Bio 1,2 l + Matrix 0,2 l.

Może coś jeszcze dokupić  np kulki od  Maxspect i je wrzucić do wiadra zamiast skały? 

Jeszcze mnie tak naszło, może wyjąć z filtra worek Matrixa i go wrzucić do wiadra? Jest on żywy, cyrkulacja jest, a akwarium i tak ma spory zapas złoża. Myślicie, że zabranie tego Matrixa zaburzy równowagę?

Aquaster

Aquaster

Skale mam suchą od AF, pobawię się dzisiaj wstępnie w układanie (docelowo chce ją skleić) i te fragmenty wrzące by się moczyły.

Zeolitu i ceramiki nie planowałem wrzucać, bo nie planuje ich w docelowej filtracji. Chcę zostawić to co mam obecnie w filtrze - AF Life Bio 1,2 l + Matrix 0,2 l.

Może coś jeszcze dokupić  np kulki od  Maxspect i je wrzucić do wiadra zamiast skały? 

Jeszcze mnie tak naszło, może wyjść z filtra worek Matrixa i go wrzucić do wiadra? Jest on żywy, cyrkulacja, a akwarium i tak ma spory zapas złoża. Myślicie że zabranie tego Matrixa zaburzy równowagę?

Aquaster

Aquaster

Skale mam suchą od AF, pobawię się dzisiaj wstępnie w układanie (docelowo chce ją skleić) i te fragmenty wrzące by się moczyły.

Zeolitu i ceramiki nie planowałem wrzucać, bo nie planuje ich w docelowej filtracji. Chcę zostawić to co mam obecnie w filtrze - AF Life Bio 1,2 l + Matrix 0,2 l.

Może coś jeszcze dokupić  np kulki od  Maxspect i je wrzucić do wiadra zamiast skały? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.