Skocz do zawartości
alef

Ludziska - zna się ktoś na konsolach do gier ??

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam nikogo kto jest w tym temacie mocny a potrzebuję troche konkretnych informacji w temacie konsol.

1. co lepsze: xBox360 czy PSX3 ?

2. czy każda z nich ma wyjscie HDMI ?

3. czy używając HDMI jako wyjscia obrazu, ma znaczenie, że konsola jest w systemie PAL czy NTSC ?

4. Jak z dostępnością i jakością gier na obie konsole ?

5. Tak jak w pkt.3 ale odnośnie gier - czy konsola NTSC odpali w kolorze gry kupowane w Europie (PAL) - oczywiscie podlaczone do HDMI

Z gory dzieki za odpowiedzi i sorry za totalny offtopic ale nie chce mi się zapisywać na jakieś konsolowe fora.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od grudnia 2006 mam w domku XBOX360

1 moim zdaniem xbox

2 PS3 tak, xbox 360 tylko wersja ELITE

3 Dla telewizora nie

4 Na xboxa jest o wiele więcej 10 20x conajmniej :D

5 co do sony to nie wiem , xbox tak , ale przerobiony;P)

PS3 miałem możliwość testować przez miesiąc, ale oddaliśmy ją po 3 dniach.

Na sony nie ma w co grać , gry w live są do bani, w xbox jest wada taka że za live trzeba płacić :D ale jak dla mnie rozgrywki live w internecie to podstawa :D

Ja i moje dzieciaki postawiły na Xbox360, mając możliwość przetestować i jedną i drugą konsole.


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zrobienie takiej przeróbki (xBox na NTSC) zeby europejskie gry dzialaly jak nalezy to sprawa finansowo droga ?? Łatwa do zalatwienia ??

pozdrawiam i dzieki za odp.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobienie inaczej mówiąc na piraty :D

konsola czyta wtedy pirackie wersje, oraz NTSC.

Jeśli zamierzasz grać w internecie to nie polecam przerabiać konsoli xbox.

W maju odbyło się wielkie banowanie konsol przerobionych przez Microsoft.

Poza tym przeróbka wiąze się z otwarciem konsoli i utratą gwarancji :D

Na dzień dzisiejszy polecam Xboxa ze względu na ilość gier.

O PS3 można pomyśleć za rok, dwa gdy pojawią się jakieś ciekawe gry, bo jak na razie to niewypały.


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na gwiazdke ma si epojawic okolo 65 tytulow na ps3 z tego co wyczytalem na cdr.info i ma si epojawic wersja ps3 z 40GB dyskiem za 399 E.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darekn12 :

ale na gwiazdke ma si epojawic okolo 65 tytulow na ps3 z tego co wyczytalem na cdr.info i ma si epojawic wersja ps3 z 40GB dyskiem za 399 E.

Ma, to w przypadku PS3 znaczy , nie wiadomo.

Żeczywiście gwiazdka to okres wzmożonego wypuszczania gier, więc może warto alef się wstrzymać.

Dużo też zależy w jaki rodzaj gier grasz.

Jeśli JRPG, to PS3

Jeśli FPS to xbox

Ja od początku miałem konsole sony, ps one, ps2.

Ale jak sony przesuwał kolejne terminy wypuszczenia PS3 powiedziałem dość i kupiłem xboxa.

Moje zdanie i wielu osób jest takie, na dzień dzisiejszy XBOX360, a po gwiazdce zobaczymy.


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i sa jeszcze inne ograniczenia -okrjoenia

zamiast 4xusb ma 2

i niby nie mozna grac na grach z ps2.

a czy wydadza gry czy nie to nie wiem.ja nie gram i nie mam konsoli.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja mam PS2 i jestem zadowolony.

Wczoraj 16 godzin gralem w GTA:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
olekszwarc :

Hehe ja mam PS2 i jestem zadowolony.

Wczoraj 16 godzin gralem w GTA:)

no to musisz uważać żeby nie przedawkować:D


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko psul dupe te konsole i te gierki , kupilem dzieciakowi , mial te konsole jakie tylko byly poczawszy od Game Boy recznego malego , Game boy advance , Playstation , Playstation 2 ..itd :D treraz dostal nowe PSP wlasnie siedzi od kilku dni i probuje na to PSP 3.71 przerobic go na starszy model zeby miec system Vista , jakas tam pandore musi cos wgrac , poznije moze zainstalowac wondows Vista siedzial ze 4 dni cos mu nie wychodzilo , znalazl w necie system do PSP vista online dla PSP , wrzucil go sobie na moj serwer i ma dziala w tym malym gowienku , w przegladarce od PSP wpisuje tylko tego linak i mu system vista odpala :D (ocyzwisice najpierw sie podpial pod moj Router)

http://homepage.hispeed.ch/aquacoral/win/system/desktop.htm

Ps; Tylko mu nie obsiadajcie tego bo mu nie bendzie dzialalo , zacznie sie wieszac :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jakoś ma zastrzeżenia do tego X-klocka (wiecie, Microsoft, i te rzeczy :D :drink ). Ale faktem jest ze Xbox jest teraz bardziej rozwinięty pod względem gier. Ale jednak myślę ze Sony nie zapuści tego i niebawem będzie dożo gier, jak to już zresztą tu mowiono. Chyba nie było tu wspomniane - PS3 ma wbudowany czytnik blue-ray, można będzie sobie filmiki pooglądać w dużej rozdzielczości :D.

PS. Microsoft zapewniał ze nie zmieni konsoli i ze będzie to standard na parę lat... a już mamy z 3 wersje Xboxa. Osobiście ja zainwestowałbym w PS3.


"PS.Wszystko co mowie jest mojš własnš opiniš i nikogo nie zmuszam by się z niš zgadzał. Nigdy nie bój sie robić tego czego nie umiesz. Pamiętaj ""Arka"" była zbudowana przez majsterkowicza. Profesjonali?ci zbudowali ""Tytanik"""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.