Skocz do zawartości

Historia edycji

JerzyB

JerzyB

7 godzin temu, Janusz81 napisał:

Wygląda mi to na bryopsis tylko nie za długie takie kłaczki jak wata do 20 mm pokrywa skałę szyby w zasadzie wszędzie i to z dnia na dzień coraz więcej, poza tym valonia też sypnęła jak nigdy.Od początku infekcji nie dozuje niczego poza ballingiem.

Na te pierwsze proponuję fluconazol , jest na receptę mi wypisał lekarz rodzinny. To działa bo sprawdzone.

 1 tab (200 mg)  na 38Ljednorazowo.

PPoczytaj w archiwum jest o tym .

JerzyB

JerzyB

7 godzin temu, Janusz81 napisał:

Wygląda mi to na bryopsis tylko nie za długie takie kłaczki jak wata do 20 mm pokrywa skałę szyby w zasadzie wszędzie i to z dnia na dzień coraz więcej, poza tym valonia też sypnęła jak nigdy.Od początku infekcji nie dozuje niczego poza ballingiem.

Na te pierwsze proponuję fluconazol , jest na receptę mi wypisał lekarz rodzinny. To działa bo sprawdzone.

 1 tab (200 mg)  na 38Ljedforaziwo.

JerzyB

JerzyB

7 godzin temu, Janusz81 napisał:

Wygląda mi to na bryopsis tylko nie za długie takie kłaczki jak wata do 20 mm pokrywa skałę szyby w zasadzie wszędzie i to z dnia na dzień coraz więcej, poza tym valonia też sypnęła jak nigdy.Od początku infekcji nie dozuje niczego poza ballingiem.

Na te pierwsze proponuję fluconazol , jest na receptę mi wypisał lekarz rodzinny. To działa bo sprawdzone.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.