Skocz do zawartości

Historia edycji

drogba_37

drogba_37

Komin jest zrobiony z akrylu już pół roku temu miałem wyciek ale jakoś go tam załatałem różnymi specyfikami,  już nie pamiętam nawet jakimi, ale dzisiaj rano patrzę znów kapie ciurkiem. 

 

Komin umiejscowiony w miejscu zupełnie niewidocznym,  mogę tam go załatać czymkolwiek , cementem , betonem, jakąś masą... Byle by efekt był trwały już na lata. Wyciek jest w narożniku, na połączeniu szyby tylnej i bocznej,doradźcie proszę czym to uszczelnić?

drogba_37

drogba_37

Komin jest zrobiony z akrylu już pół roku temu miałem wyciek ale jakoś go tam załatałem różnymi specyfikami,  już nie pamiętam nawet jakimi, ale dzisiaj rano patrzę znów kapie ciurkiem. 

 

Komin umiejscowiony w miejscu zupełnie niewidocznym,  mogę tam go załatać czymkolwiek , cementem , betonem, jakąś masą... Byle by efekt był trwały już na lata. Wyciek jest w narożniku doradźcie proszę czym to uszczelnić?

drogba_37

drogba_37

Komin jest zrobiony z akrylu już pół roku temu miałem wyciek ale jakoś go tam załatałem różnymi specyfikami,  już nie pamiętam nawet jakimi, ale dzisiaj rano patrzę znów kapie biurkiem. 

 

Komin umiejscowiony w miejscu zupełnie niewidocznym,  mogę tam go załatać czymkolwiek , cementem , betonem, jakąś masą... Byle by efekt był trwały już na lata. Wyciek jest w narożniku doradźcie proszę czym to uszczelnić?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.