Skocz do zawartości

Historia edycji

Szela69@tlen.pl

Szela69@tlen.pl

Witam Jestem nowicjuszem morskie od pół roku ,szukam odpowiedzi na pewne wyniki które zrobiłem przez ICP   Wyniki badania wody Ro Na 0.900 mg/l    MG -1.200pmm               S -1,200 mg/l  Ca -0.890ppm  K -1.200mg/l  reszta zero a wyniki z ICP morskiej w akwarium Na-9212mg/l    MG-1326ppm   S-918mg/l   CA-382ppm   K-398 i są dobre czy ktoś może mi wytłumaczyć o co tu chodzi z tego tematu jestem zielony dlatego pytam doświadczonych akwarystów z góry dziekuje za pomocne odpowiedzi.  Dodam że na mierniku do mierzenia twardości wody pokazuje mi 0 nie kiedy skoczy na 2 ale to może być bląd pomiaru.

Szela69@tlen.pl

Szela69@tlen.pl

Witam Jestem nowicjuszem morskie od pół roku ,szukam odpowiedzi na pewne wyniki które zrobiłem przez ICP   Wyniki badania wody Ro Na 0.900 mg/l    MG -1.200pmm               S -1,200 mg/l  Ca -0.890ppm  K -1.200mg/l  reszta zero a wyniki z ICP morskiej w akwarium Na-9212mg/l    MG-1326ppm   S-918mg/l   CA-382ppm   K-398 i są dobre czy ktoś może mi wytłumaczyć o co tu chodzi z tego tematu jestem zielony dlatego pytam doświadczonych akwarystów z góry dziekuje za pomocne odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.