Skocz do zawartości

Historia edycji

Gu_stuff

Gu_stuff

Witam,

Testy chwilę mi zajęły ale jeżeli ktoś jest zainteresowany poniżej przedstawiam wyniki. Będąc u szklarza po odbiór przegrody panela dostałem małe kawałki szkła do  prób. Podzwoniłem po znajomych i kumpel majsterkowicz akurat posiadał i sprezentował mi końcówkę czarnej farby dwuskładnikowej, której utwardzenie powstaje w skutek zmieszania dwóch komponentów. No niestety nie wiem co to konkretnie za farba, ponieważ kolega przelał ją do słoików z oryginalnych opakowań.

Zatem wykonałem próbę najpierw pomalowania a następnie sklejenia dwóch kawałków szkła farbą i według mnie wyszło super. Więc chyba pójdę tą drogą, efekt jest dokładnie jaki oczekiwałem.

20230904_151321-min_compressed.pdf

20230906_084112-min_compressed.pdf 20230906_084116-min_compressed.pdf

20230904_144509-min_compressed.pdf

Gu_stuff

Gu_stuff

Witam,

Testy chwilę mi zajęły ale jeżeli ktoś jest zainteresowany poniżej przedstawiam wyniki. Będąc u szklarza po odbiór przegrody panela dostałem małe kawałki szkła do  prób. Podzwoniłem po znajomych i kumpel majsterkowicz akurat posiadał i sprezentował mi końcówkę czarnej farby dwuskładnikowej, której utwardzenie powstaje w skutek zmieszania dwóch komponentów. No niestety nie wie20230904_144509-min_compressed.pdfm co to konkretnie za farba, ponieważ kolega przelał ją do słoików z oryginalnych opakowań.

Zatem wykonałem próbę najpierw pomalowania a następnie sklejenia dwóch kawałków szkła farbą i według mnie wyszło super. Więc chyba pójdę tą drogą, efekt jest dokładnie jaki oczekiwałem.

20230904_151321-min_compressed.pdf

20230906_084112-min_compressed.pdf 20230906_084116-min_compressed.pdf

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.