Skocz do zawartości

Historia edycji

JerzyB

JerzyB

Nie możesz przyjąć do wiadomości , że ktoś ma inne zdanie niż Ty. Zawsze Twoje musi być na górze. Żyjesz w swojej nieświadomości.  Ty autorytet ? dla kogo chyba dla pisiorów. Pamiętasz jak broniłeś waszego lotniska , jak ważne dla kraju miało być i co  miałeś rację ? To nie jedyny przykład , że się mylisz.

:lol:

Ps. Nigdy nie popierałem WOŚP , Ty  latałeś ze skarbonką z tego co wiem.

:lol:

JerzyB

JerzyB

Nie możesz przyjąć do wiadomości , że ktoś ma inne zdanie niż Ty. Zawsze Twoje musi być na górze. Żyjesz w swojej nieświadomości.  Ty autorytet ? dla kogo chyba dla pisiorów. Pamiętasz jak broniłeś waszego lotniska , jak ważne dla kraju miało być i co  miałeś rację ? To nie jedyny przykład , że jesteś w błędzie.

:lol:

Ps. Nigdy nie popierałem WOŚP , Ty  latałeś ze skarbonką z tego co wiem.

:lol:

JerzyB

JerzyB

Nie możesz przyjąć do wiadomości , że ktoś ma inne zdanie niż Ty. Zawsze Twoje musi być na górze. Żyjesz w swojej nieświadomości.  Ty autorytet ? dla kogo chyba dla pisiorów. Pamiętasz jak broniłeś waszego lotniska , jak ważne dla kraju miało być i co  miałeś rację ? To nie jedyny przykład Twojej niewiedzy. 

:lol:

Ps. Nigdy nie popierałem WOŚP , Ty  latałeś ze skarbonką z tego co wiem.

:lol:

JerzyB

JerzyB

Nie możesz przyjąć do wiadomości , że ktoś ma inne zdanie niż Ty. Zawsze Twoje musi być na górze. Żyjesz w swojej nieświadomości.  Ty autorytet ? dla kogo chyba dla pisiorów. Pamiętasz jak broniłeś waszego lotniska. I co dalej twierdzisz , że miałeś rację ? To nie jedyny przykład Twojej niewiedzy. 

:lol:

Ps. Nigdy nie popierałem WOŚP , Ty  latałeś ze skarbonką z tego co wiem.

:lol:

JerzyB

JerzyB

Nie możesz przyjąć do wiadomości , że ktoś ma inne zdanie niż Ty. Zawsze Twoje musi być na górze. Żyjesz w swojej nieświadomości.  Ty autorytet ? dla kogo chyba dla pisiorów. Pamiętasz jak broniłeś waszego lotniska. I co dalej twierdzisz , że miałeś rację ? To nie jedyny przykład Twojej niewiedzy. 

:lol:

JerzyB

JerzyB

Nie możesz przyjąć do wiadomości , że ktoś ma inne zdanie niż Ty. Zawsze Twoje musi być na górze. Żyjesz w swojej nieświadomości.  Ty autorytet ? dla kogo chyba dla pisiorów. Pamiętasz jak broniłeś waszego lotniska. I co dalej twierdzisz , że miałeś rację ? To nie jedyny przykład Twojej ciemnoty. 

:lol:

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.