Skocz do zawartości

Historia edycji

Alcoholik

Alcoholik

34 minuty temu, albanos72 napisał:

Biegną już do Polski po czerwcowych wyborach was ubogacą swoją obecnością. W Irlandii są wszędzie i ubogacają ale nie wolno o tym mówić aby ich nie urazić. 

 

 

Nic straconego, to tylko jakieś 30 tys na początek, a jak UE będzie miało problemy i sytuację podbramkową to przyślą bez limitu.

Niemcy się już cieszą że pozbędą się problemu

W dniu 22.12.2023 o 04:15, JerzyB napisał:

Donald rozjebał czy konkurencja? Mateusz miał uzdtowić przemysł stoczniowy

 Już przecież stępka była na pierwszy prom i co?  Nie wiem gdzie w PL zarabia się tyle co w DE bo u mnie nawet połowy nie zarobie. Jeśli pojadę , to na parę miesięcy od tak , brakuje mi pracy i dawnych kumpli. Chociaż w PL jestem szczęśliwy szczególnie teraz po zmianie władzy.:)

Ps Szparagi , już nie w takiej modzie , jak opieka. Zobacz ile tys. Polek pracuje w DE i co , nie wróciły. 

 

Sorry że dopiero teraz odpisuję, 

Tak Donald rozwalił Stocznię Szczecińską, na rzecz stoczni Niemieckiej w Papenburgu.

Jeśli chodzi o Polki pracujące jako opiekunki osób starszych to wcale nie ma szału zarobki 1200-1400 żarcie i spanie za darmo, podejrzewam że dóżo Polek się decyduje na takie coś mając sytuację podbramkową lub są same.

Ps. Jak będziesz w okolicach Göttingen zapraszam, na kawę.

Tak od siebie nie lubię Kaczyńskiego bo jest hamski jak dla mnie, Morawiecki krzywousty kłamczuch, Tuska nie nawidzę za rozwalenie stoczni. 

Kocham Polskę i staram się dostrzegać kto co robi dla mojego kraju, pis ma wiele za uszami ale nie wyprzedawał majątku Państwa ci co teraz rządzą zamiast zbroić się i dbać o wojsko Polskie zaczynają ciąć, jak wybuchnie wojna ja wracam i walczę za Polskę, ciekawi mnie tylko czy Ci co są za tą koalicją będą bronić czy wyjadą, taka mała moją dygresja

Alcoholik

Alcoholik

21 minut temu, albanos72 napisał:

Biegną już do Polski po czerwcowych wyborach was ubogacą swoją obecnością. W Irlandii są wszędzie i ubogacają ale nie wolno o tym mówić aby ich nie urazić. 

 

 

Nic straconego, to tylko jakieś 30 tys na początek, a jak UE będzie miało problemy i sytuację podbramkową to przyślą bez limitu.

Niemcy się już cieszą że pozbędą się problemu

W dniu 22.12.2023 o 04:15, JerzyB napisał:

Donald rozjebał czy konkurencja? Mateusz miał uzdtowić przemysł stoczniowy

 Już przecież stępka była na pierwszy prom i co?  Nie wiem gdzie w PL zarabia się tyle co w DE bo u mnie nawet połowy nie zarobie. Jeśli pojadę , to na parę miesięcy od tak , brakuje mi pracy i dawnych kumpli. Chociaż w PL jestem szczęśliwy szczególnie teraz po zmianie władzy.:)

Ps Szparagi , już nie w takiej modzie , jak opieka. Zobacz ile tys. Polek pracuje w DE i co , nie wróciły. 

 

Sorry że dopiero teraz odpisuję, 

Tak Donald rozwalił Stocznię Szczecińską, na rzecz stoczni Niemieckiej w Papenburgu.

Jeśli chodzi o Polki pracujące jako opiekunki osób starszych to wcale nie ma szału zarobki 1200-1400 żarcie i spanie za darmo, podejrzewam że dóżobPolek się decyduje na takie coś mając sytuację podbramkową lub są same.

Ps. Jak będziesz w okolicach Göttingen zapraszam, na kawę.

Tak od siebie nie lubię Kaczyńskiego bo jest hamski jak dla mnie, Morawiecki krzywousty kłamczuch, Tuska nie nawidzę za rozwalenie stoczni. 

Kocham Polskę i staram się dostrzegać kto co robi dla mojego kraju, pis ma wiele za uszami ale nie wyprzedawał majątku Państwa ci co teraz rządzą zamiast zbroić się i dbać o wojsko Polskie zaczynają ciąć, jak wybuchnie wojna ja wracam i walczę za Polskę, ciekawi mnie tylko czy Ci co są za tą koalicją będą bronić czy wyjadą, taka mała moją dygresja

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.