Skocz do zawartości

Historia edycji

mazmaciek

mazmaciek

we wtorek 20 lutego wyjeżdżamy na drogi, będzie nas  masa. W powiecie w którym mieszkam każda gmina ma być zablokowana. 

Większość Mieszczuchów pewnie będzie oburzona ale chyba  inaczej się nie da. 

mój dziadek z 8 hektarów utrzymywał żonę i 3 dzieci, ojciec gospodarując na 16 ha wybudował dwa domy, kupił ciągnik i kombajn, a ja nie potrafię się sam utrzymać mimo 40 ha (żona pracuje) . Jest czas że pracuję po 20 godzin dziennie na Bizonie w kurzu pocie i smrodzie, mam zjebany kręgosłup od leżenia na kanapie i mam tego w ogóle dość 

mialem coś jeszcze napisać ale się popłakałem i d*pa z tego będzie 

żona pojechała z dzieciakami na zajęcia, a ja się uspokoiłem, proszę was o to aby być wyrozumiałym dla protestujących

 

mazmaciek

mazmaciek

we wtorek 20 lutego wyjeżdżamy na drogi, będzie nas  masa. W powiecie w którym mieszkam każda gmina ma być zablokowana. 

Większość Mieszczuchów pewnie będzie oburzona ale chyba  inaczej się nie da. 

mój dziadek z 8 hektarów utrzymywał żonę i 3 dzieci, ojciec gospodarując na 16 ha wybudował dwa domy, kupił ciągnik i kombajn, a ja nie potrafię się sam utrzymać mimo 40 ha (żona pracuje) . Jest czas że pracuję po 20 godzin dziennie na Bizonie w kurzu pocie i smrodzie, mam zjebany kręgosłup od leżenia na kanapie i mam tego w ogóle dość 

mialem coś jeszcze napisać ale się popłakałem i d*pa z tego będzie 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.