Skocz do zawartości
LUK4344

(K) KREWETKĘ WENDURMANI

Rekomendowane odpowiedzi

JAK W TEMACIE


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem? moje durne spierniczają do sumpa tylko, w akwarium ich nie widać(nawet nie wiem czy żyją) a aptasi jakby nie ubywa...:) a może Parachaetodon ocellatus?


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krewetki wurdemani swoje robią, ja mam tylko 2 sztuki na 600L i nie ma żadnej aiptasi a były. Widać je w nocy i wystarczy, nie są przecież wyjątkowo ozdobne.

DO Raffy: Masz krewetke boksującą ? Jeśli tak to już pewnie nie masz żadnej wurdemani.

P.S. Jak Ci krewetki uciekają do sumpa :) ??


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

guliwer a to ciekawe co napisałeś :) bo mam parkę boksujących, dlaczego krewetki boksujące miały by zaczepiać Lysmate wundermani jak lysmate amboinesis nie ruszają ?:Dozingoff

a spierniczają najprawdopodobniej przez spływ w kominie.


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 10 wurdemani i znikały systematycznie i nie miałem pojęcia co się dzieje, Krewetka boksująca sie wyprowadziła i nowe wurdemani mają się świetnie.


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomek-nemo tych krewetek nie trzyma się w pojedynkę, wtedy nie "działają" bo są bardzo płochliwe, za to w parze lub większej grupie są skuteczne.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłbym chętny na kupno wurdemani :) Jesli ktoś ma to niech da info na priva


Akwarium 112l, Biostar Flotor,o?wietlenie 2x ATI 15k 24W + 2x AM aktynic 24W, Marea 3200, MaxiJet 750, grzałka Jager 100W, 18kg LR, Sacro, Cladielia, Xenia, Sinularia, 2x Ricordea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może poprostu wreszcie sprowadzą w reff shopie i bedzie z głowy

bo YOKA oferuje w cenie zaporowej:szok


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.