Skocz do zawartości
ROBERT_Z

Sprzedam życie z baniaka Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Żywa skała: 32 KG po

Grys koralowy 20 kg

Zwierzęta:

- Zebrasoma Flavescens XL

- Pseudocheilinus Hexatenia XL

- 2x Lysmata amboinensis XL

- 2x Krab pustelnik L

- Wężowidło + około 20 małych

- Sinularia Dura XL

- Sinularia XXL

- Sinularia XL

- 4 x Xenia XL 30 zł sztuka

- Galaxea XL (Od nowości kilka polipów martwych ale jest piękna i powoli sie regeneruje)

- Gorgonia XXL

- Clawularia Virdis XXL

- Physogyra XXL

- Glon hetomorpha (obecnie najpopularniejszy jeżeli chodzi o refugium, nie dojrzewa i nie brudzi wody. Świetna pomoc przy zwalczaniu glonów niższych (w zbiorniku głównym też wygląda świetnie

- Euphylia divisa XL (zostały 4 polipy wpadła mi 6 tygodnei temu do physogyry dobrze sie regeneruje.

- Grzybowieńce (Discosoma sp.coeruleo striatus) XXL

- Zoanthusy XL

- 3 x Hairy mushrooms 2 x L, 1 x XL

- 2 x Ukwiał L ( nie znam gatunku ale jest zupełnie niegroźny dla koralowców). Dla chętnych zdjęcia na maila pisz na gg 7212377 Odbiór zwierzaków do uzgodnienia gdyż mam dwuzmianowa pracę i czasami mam wolne rano a czasami wieczorkiem. Ceny do uzgodnienia im większą liczbę zwierzaków weźmiesz tym lepsza cena. Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Physogyra,euphilia, ukwiałów,Zebrasoma Flavescens i Galaxea wstępnie rezerwuje

info poszło na na priva


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie zaklepuje twarde i kraby poszło na priv.Pozdrawiam


W długości moc nie w grubości!!8) 250X30x35h-200l,50kg LR, sump 300l,MM+DSB40kgLS+25kgLR, 3xHQI 70W 13000K AM,2xT5-54W+3xT5-24W ATI. Deltec HLP4745+zmiennik wypływu, BK180mini,2X Nano6055,pompa doz. GHL 4kan,Nivomat, Aquaniveau Co się da to ster. Profiluxem IIplus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie rezerwuję skałę. Interesuje mnie całośc albo jakies 22 kg. Zależy od ceny.


"200l (108*42*45) + sump 70l; Reef 500; AM OR 3500; Marea 3200; 2* Koralia 2 HQI 150W + 2*T5 39W; 30 kg żywej skały, 27 kg żywego piachu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaby co rezerwuje krewetki 2xlysmata amboinensis,prosze o wiadomosc na priw

pozdrawiam

PO KONTAKCIE ZE SPRZEDAJACYM ODWOLANE,POZDRAWIAM WSZYSTKICH


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostanie do ciebie jakis kontakt bo pisze i pisze a ty nic, a widze że inni kupuja


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem i na gg i na priva i nic żadnej odpowiedzi:dozingoff


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj nan gg napewno odpowie :)


140l SHALLOW TANK :p 100x55 28h, Vortech MP10 es, Oswietlenie led 80w (*** loccutus),odpieniacz Deltec MCE300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za wsparcie coś z pocztą nie tak chyba u leoniego bo mu już wczoraj dałem odpowiedź, dzisiaj na gg też dostał info. Leoni przepraszam że nie dojrzałem że poczta nie przysyła ci maili może masz skrzynkę zapchaną ?? Masz na gg info i co z tą skrzynką do 19-stej jestem ci w stanie przesłać foty daj namiar na inne konto pocztowe. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skałka w ilości 25 kg zarezerwowana

posiadam jeszcze skałę ale jest pełna szczepek. Nie umieściłem tej informacji ale na fotach widać która to skałka około 4,5 kg na niej sinularia dura,xenia,ansiblia, zoanthusy,Clawularia wspomniane na liście.

Druga około 2 kg a na niej Discosoma sp.coeruleo striatus i jedną z sinularii tą mniejszą mogę ją jakoś odseparować z małą ilością skałki a resztę sprzedaje w całości z grzybkami.

Sorki ze info dopiero teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzisiejsze informacje przesłane od was po godzinie 19 z gg odpowiem dopiero jutro po godzinie 18-20 mam jutro bardzo zajęty dzień proszę o cierpliwość wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

zarezerwuje sobie Glon hetomorpha i jesli można wode - mialem awarie i stracilem prawie calą wode..


300 l. słonego i 1000 l. słodkiego niebawem więcej soli :) i słodyczy pewnie też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przesłanie do chętnych którzy piszą, powstrzymujcie swoje żony,nie dajcie się. Właśnie mi sie klient wycofał na plerogyrę i gorgonię bo żona użyła wałka do ciasta na wieść o zakupie .

Plerogyra i gorgonia znowu w grze !!! Zapraszam gorąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.